Symulator Pojazdów Specjalnych [PC]

Driving Simulator 2011. Produkcja pozwalająca na sterowanie pojazdami specjalnego zastosowania, między innymi policyjnymi radiowozami, autobusami miejskimi oraz karetkami pogotowia. Gra cechuje się zaawansowanym modelem jazdy oraz realistycznym modelem fizycznym. Do naszej dyspozycji oddano sporej wielkości obszar miejski, po którym możemy się do woli przemieszczać. Alias: Spezialfahrzeuge-Simulator.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Symulator Pojazdów Specjalnych data premiery gry na PC:

29 listopada 2010 ( światowa data premiery )

18 lutego 2011 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Driving Simulator 2011:

Bus Driver
Policja Symulator
Symulator Autobusu

Wyścigi, samochodowe

Symulator Pojazdów Specjalnych to gra symulacyjno-wyścigowa, w której gracz zasiada za kierownicami wielu różnych samochodów i zajmuje się wykonywaniem zlecanych mu misji. Za przygotowanie omawianego produktu odpowiada niemieckie studio Astragon, znane między innymi za sprawą gier symulujących pracę koparki, dźwigu czy lawety.

Producent opisywanego dzieła bardzo duży nacisk położył na zapewnienie sporego zróżnicowania dostępnych modeli pojazdów. Co ciekawe, z każdą z grup maszyn związane są inne wyzwania. Przykładowo, wybierając policyjny radiowóz gracz zmuszany jest między innymi do ścigania piratów drogowych, używając karetki dąży do jak najszybszego docierania do miejsc wypadków, a wsiadając do miejskiego autobusu rozwozi mieszkańców w oparciu o otrzymany rozkład jazdy. Bonusowym elementem w grze są samochody sportowe, wśród których nie zabrakło między innymi słynnych amerykańskich muscle carów. Autami tymi można ścigać się na specjalnie wyznaczonych do tego celu obiektach sportowych.

Symulator Pojazdów Specjalnych cechuje się zaawansowanym modelem jazdy oraz realistycznym modelem fizycznym. Ciekawostką jest to, że gracz ma dużą swobodę w operowaniu przyrządami poszczególnych pojazdów, mogąc załączać syrenę, otwierać drzwi w autobusie, używać hamulca ręcznego czy też zmieniać ustawienia skrzyni biegów z automatycznej na ręczną.

Producent oddał do dyspozycji gracza sporej wielkości obszar miejski, po którym można się do woli przemieszczać. Na drodze znajdują się oczywiście inne samochody, z którymi należy unikać stłuczek. W grze obecny jest cykl całodobowy, dzięki któremu zadania wykonuje się nie tylko za dnia, ale również w nocy. Dodatkowymi atrakcjami oferowanymi przez Symulator Pojazdów Specjalnych są wbudowany edytor oraz pełne wsparcie dla modów, tworzonych w całości przez fanów gry.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD  
Ocena gry 6.1 / 10 na podstawie 250 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP SP3/Vista/7

Gry z Kosza #1 - Symulator pojazdów specjalnych

Gry z Kosza #1 - Symulator pojazdów specjalnych [15:37]

Czy gra za mniej niż 20 złotych może bawić? W nowym programie rzucamy wyzwanie tak zwanym grom z kosza, jakich wiele można znaleźć w sklepach. Pierwszą z nich jest Symulator Pojazdów Specjalnych, znany też jako Driving Simulator 2011, który niewątpliwie jest "wyjątkowy".

Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online

Zagraj za Darmo!

Mad Riders - Dobra Gra - PC - 8,90 zł

promocja

PC 8,90 zł

Euro Truck Simulator 2 – Prehistoric Paint Jobs PL - PC - 7,90 zł

kup w sklepie

PC 7,90 zł

Project CARS Game of the Year Edition PL - PC - 119,90 zł

kup w sklepie

PC 119,90 zł

Xpand Rally Pack - Dobra Gra - PC - 8,90 zł

promocja

PC 8,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
22.02.2011 17:36
YaramKil0*
4
Legionista

wTFFF?

22.02.2011 17:41
odpowiedz
YaramKil0*
4
Legionista
22.02.2011 21:16
odpowiedz
adi123321
91
Generał

ahahha co za shit wstyd wydawać takie gry
wy byscie wydali taka gre
bo ja nie nigdy w życiu :d

27.02.2011 16:23
odpowiedz
jasin
19
Centurion

Jak się wybierze radiowóz policyjny to też chodzi o to żeby wyjeździć benzynę i zakimać gdzieś na parkingu w parku?

12.09.2011 15:36
odpowiedz
Ogrehachi
23
Legionista

Ta gra to niesmaczny żart.

25.09.2011 22:31
odpowiedz
Jacekp54
1
Junior

Co tu gadać, grałem może z 5 min. Po tym czasie odinstalowałem grę.
- Grafika to totalna porażka, jak na grę z 2011 roku spodziewałem się czegoś więcej, a po uruchomieniu miałem wrażenie że ta gra jest z 99r.
- Fizyka jazdy również tragiczna. Czy to normalne aby w takiej grze automatyczna skrzynia biegów się gubiła? (jadę spokojnie, dojeżdżam do samochodu i chcę go wyprzedzić, przy przyśpieszaniu wrzuca się luz i koniec..., ani w przód, ani w tył.). Jazda autobusem wcale nie jest lepsza. :(
- Denerwująca kamera (gdy myszką ustawimy sobie kamerę, po chwili wraca do przodu). Ja z paru gier mam nawyk rozglądania się w samochodzie myszką, dlatego dla mnie jest to wada, a innym może nie przeszkadzać.

Jeśli zagrał bym dłużej wychwycił bym więcej wad, ale uznałem że dalsze granie nie ma sensu.
Nawet swojemu wrogowi nie polecił bym tej gry...

15.10.2011 16:26
odpowiedz
Aristos
106
między słowami

Średnia ocena to 'niesmaczny żart'. Pewnie najazd ekipy z www.astragon.de, proponuję 'trochę' zbić ocenę w ramach doceniania pracy niemieckich programistów ;)

22.03.2016 18:07
odpowiedz
BracoForOne
8
Konsul
4.0

takie pierdu pierdu

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze