Bob Budowniczy: Budujemy lunapark [PC]

Bob the Builder: Can-Do Carnival. Gra dla dzieci, pozwalająca między innymi na doskonalenie umiejętności logicznego myślenia czy ogólnej spostrzegawczości. Przystępujemy do budowania wielkiego parku rozrywki.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark data premiery gry na PC:

20 sierpnia 2009 ( światowa data premiery )

26 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )

Towarzyskie

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark to gra przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, której głównym bohaterem jest tytułowy majsterkowicz, znany między innymi z występów w popularnym serialu animowanym. Zabawa łączy w sobie rozrywkę z edukacją, gdyż pomagając Bobowi Budowniczemu w stawianiu różnorakich konstrukcji młody gracz doskonali umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość i zręczność, jak również zapoznaje się z różnymi kolorami i kształtami.

W opisywanej odsłonie serii tytułowy Bob postanawia zbudować mieszkańcom wirtualnego świata wielki park rozrywki, składający się z różnorakich karuzel oraz kolejek górskich. W trakcie zabawy dziecko może zajmować się między innymi doborem odpowiednich materiałów, planowaniem miejsc stawiania poszczególnych atrakcji lunaparku czy łączeniem ich kolejnych elementów. Wszystkie czynności są oczywiście przez grę dokładnie omawiane, a ogólny poziom trudności dopasowany do możliwości młodego gracza.

Zmagania głównego bohatera obserwowane są w bajkowym świecie, a w nawigacji pomagają duże i czytelne przyciski. Niewątpliwą atrakcją omawianej gry jest to, iż głosu Bobowi Budowniczemu użyczył Artur Kaczmarski, który w tej samej roli występuje również w serialu animowanym.

Tryb gry: single player   Cena gry w dniu premiery: 69,99 PLN

My Little Farmies

My Little Farmies

Zagraj za Darmo!

Farmerama

Farmerama

Zagraj za Darmo!

Karaoke for Fun: 80 Hitów (+mikrofon) - PC - 89,90 zł

kup w sklepie

PC 89,90 zł

Karaoke: Złote Przeboje cz. 2 (+mikrofon) - PC - 62,90 zł

kup w sklepie

PC 62,90 zł

Karaoke: 100 hitów (+mikrofon) - PC - 83,90 zł

kup w sklepie

PC 83,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.01.2011 02:16
Damian1539
77
Legend

Kupiłem trzyletniemu bratu na urodziny i niestety nie opłacało się. Gra dla małych dzieci jest dobra, tak. Ale chodzi mi o jej długość. Trzyletnie dziecko przeszło tą grę na poziomie łatwym w 25 minut. Rozumiem że to gra dla dzieci itd ale ludzie. 70zł za niecałe pół godzin? Co prawda są jeszcze 2 inne poziomu trudności ale to niczym się nie różni - takie same mini-gierki. Więc jeśli ktoś to czyta - Zanim kupicie dziecku prezent, dobrze się upewnijcie co kupujecie. Byłem pewien że to w końcu gra dla dzieci to nie może być aż tak źle, a było.