Młody Doktor 2: Łapy i Pazury [PC]

Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands. Kolejna odsłona gry familijnej, w której to młodzi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę lekarza weterynarii i poprowadzić własną klinikę dla zwierząt.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Młody Doktor 2: Łapy i Pazury data premiery gry na PC:

07 sierpnia 2007 ( światowa data premiery )

04 października 2008 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Paws & Claws Pet Vet 2: Healing Hands:

Dogz 5
Wildlife Park 2
Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele

Strategiczne

Młody Doktor 2: Łapy i Pazury to kolejna pozycja ze stale rozwijanego cyklu Paws & Claws. Po Pet School, w której gracze zajmowali się szkoleniem zwierzaków, oraz Pet Resort, gdzie rozgrywka koncentrowała się wokół prowadzenia ośrodka wypoczynkowego dla czworonogich pupili, przyszedł czas na produkcję, w której młodzi użytkownicy komputerów mogą wcielić się w rolę lekarza weterynarii – Pet Vet.

Opisywana gra (Pet Vet 2), jak sugeruje liczba zawarta w jej tytule, jest już drugą odsłoną wyżej wymienionej produkcji. Tak jak w pierwszej części, tak i tutaj zabawa koncentruje się wokół prowadzenia własnej kliniki dla zwierząt. Podstawowym zadaniem gracza jest sprawowanie opieki nad przynoszonymi do klinki zranionymi lub chorymi zwierzakami i pomoc w przywróceniu ich do zdrowia i dobrej kondycji.

Na pomoc młodych weterynarzy czekają rozmaite gatunki zwierząt, m.in.: koty, króliki, świnki morskie, owce, psy, papugi, konie, a nawet sarny. Gra została wyposażona w książkę z ilustracjami (w każdej chwili można do niej zajrzeć), w której znalazł się szereg przydatnych informacji opisujących między innymi potrzeby poszczególnych zwierzaków oraz sposoby, które sprawią, że będą się one czuły bezpieczne i szczęśliwe. Dzięki książce młody gracz dowiaduje się, jak być idealnym weterynarzem oraz poszerza swoją wiedzę o świecie zwierząt.

Ponadto z wyleczonymi zwierzakami można się bawić, można również wybrać się przykładowo na konną przejażdżkę po okolicy. A kiedy już wszyscy pacjenci będą się czuli szczęśliwi i otoczeni opieką, przyjdzie czas na relaks. Wówczas można się wybrać na kawę z przyjaciółką lub zrobić zakupy w butiku.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 8.5 / 10 na podstawie 119 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 53,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 2 GHz, 1GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista

Plemiona

Plemiona

Zagraj za Darmo!

Farmerama

Farmerama

Zagraj za Darmo!

Hearts of Iron IV: Colonel Edition + BONUS! - PC - 149,90 zł

kup w sklepie

PC 149,90 zł

Sid Meier's Starships - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Men of War: Oddział Szturmowy 2 – Airborne DLC - PC - 23,90 zł

kup w sklepie

PC 23,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.04.2013 16:27
natalka2003
1
Junior

Ja ściągając tą grę z tej strony ściągnęłam wirusa. Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!