Wyszukiwarka gier
Age of Pirates II: City of Abandoned Ships

Age of Pirates II: City of Abandoned Ships

PC

Sea Dogs: City of Abandoned Ships

po premierze

Data wydania: 28 listopada 2007

RPG, TPP, Piraci, RPG akcji, Singleplayer

City of Abandoned Ships to gra z gatunku role-playing, stworzona przez rosyjską grupę Seaward.ru. Produkcja wydana pod sztandarem korporacji Akella tak, jak wiele innych tytułów z logiem tej firmy, traktuje o życiu XVII-wiecznych żeglarzy.

7.5

Gracze

OCEŃ
Oceny

Platformy:

PC Windows

PC WindowsAngielskie napisy i dialogi

Producent: Seaward.ru

Wydawca: Akella

Ograniczenia wiekowe: 16+

City of Abandoned Ships to gra z gatunku role-playing, stworzona przez rosyjską grupę Seaward.ru. Produkcja wydana pod sztandarem korporacji Akella tak, jak wiele innych tytułów z logiem tej firmy, traktuje o życiu XVII-wiecznych żeglarzy.

Opisywane RPG pozwala nam wcielić się zarówno w osobnika stojącego po właściwej stronie prawa, jak i w gardzącego wszelkimi zasadami pirata. Wybranie pierwszej opcji wiąże się z kontrolowaniem postaci kapitana statku, pływającego pod banderą Francji, Anglii, Hiszpanii lub Holandii. Decyzja o zostaniu piratem nie determinuje co prawda podporządkowania się danemu państwu, ale również umożliwia uzyskanie statusu żywej legendy siedmiu mórz i podbicie odległych od Europy terytoriów pokroju Kuby, Jamajki, Belize czy Bermudów.

Eksploracja nowo poznanych obszarów wiąże się częstokroć z najeżdżaniem i plądrowaniem portów, a także poszukiwaniem skarbów ukrytych na terenie obu Ameryk. Zadania te są zazwyczaj bardzo ryzykowne, ale stanowią jednocześnie część historycznych misji, przygotowanych dla graczy przez autorów projektu. W skład czekających na klientów wyzwań wchodzą ponadto pojedynki szermiercze, bitwy morskie, ulepszanie okrętów oraz związane z nimi abordaże.

Czytaj więcej

Gry z serii

Age of Pirates II: City of Abandoned Ships
Age of Pirates II: City of Abandoned Ships
Age of Pirates II: City of Abandoned Ships

8GIER

Gry z serii Sea Dogs

Cykl gier RPG z otwartym światem o tematyce pirackiej. Seria została wykreowana przez rosyjskie studio Akella, jednak z czasem w jej rozwój zaangażowały się inne firmy, jak Seaward.ru, BlackMark Studio, Valkyrie Interactive czy ReCon Team. Ponadto ze względów prawnych na przestrzeni lat zmieniały się anglojęzyczne tytuły poszczególnych pozycji spod tego szyldu.

Gry z serii Sea Dogs

Publicystyka

Wiadomości

Najciekawsze modyfikacje (25/07/11)

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

gry

Adrian Werner

25 lipca 2011 10:47

Najciekawsze modyfikacje (25/07/11)

Zapowiedziano grę City of Abandoned Ships

Miłośnicy gier o tematyce korsarskiej z pewnością ucieszą się na wiadomość o tym, że trwają prace nad kolejną tego typu produkcją. Gra City of Abandoned Ships powstaje w rosyjskim studiu Seaward.ru i ukaże się nakładem firmy Akella.

gry

Artur Falkowski

17 listopada 2007 15:43

Zapowiedziano grę City of Abandoned Ships

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Age of Pirates II: City of Abandoned Ships.

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Age of Pirates II: City of Abandoned Ships:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 7.2 GB HDD, Windows XP.

Oceny gry

Średnie Oceny:

7.5

Ocena Graczy

Średnia z 324 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl