Wyszukiwarka gier
9 Kompania

9 Kompania

PC

9th Company: Roots of Terror

po premierze

Data wydania: 30 kwietnia 2008

Strategiczne, RTS, Współczesne konflikty, Filmy

Dynamiczny wojenny RTS oparty na motywach rosyjskiego filmu wojennego wyświetlanego w Polsce jako 9 kompania. Gra pozwala wciąć udział w konflikcie radziecko-afgańskim i może pochwalić się sporym realizmem starć. Pod naszym dowództwem może znaleźć się w sumie aż 80 różnych formacji bojowych.

7.5

GRYOnline

8.1

Gracze

6.0

Steam

OCEŃ
Oceny

9th Company: Roots of Terror to dynamiczna strategia czasu rzeczywistego (RTS), nawiązująca do udanego, rosyjskiego filmu wojennego z 2005 roku (znanego w Polsce jako 9. kompania). Stworzony przez studio Lesta Studio program cechuje się przede wszystkim ciekawym teatrem zmagań wojennych (sowiecka kampania w Afganistanie, koniec lat 80. ubiegłego stulecia) oraz dużą dramaturgią w przekazywaniu zbrojnych potyczek.

Osią rozgrywki jest konflikt radziecko-afgański, gdzie gracz, jako dowódca polowy, bezpośrednio prowadzi żołnierzy do boju w trójwymiarowym otoczeniu. Autorzy przygotowali jedenaście szczegółowych map Afganistanu, na których rozgrywają się poszczególne misje kampanii gry. Warto zwrócić uwagę, iż bitwy w większości przebiegają w sposób nieliniowy, dając duże pole do popisu dla umiejętności taktycznych graczy.

Czytaj więcej

Publicystyka

7.5
dobra

Recenzja GRYOnline

9 Kompania

9 kompania okazuje się być całkiem grywalną i wartą uwagi pozycją. Czy ma szansę przebić się do czołówki taktycznych RTS-ów?

9 Kompania - recenzja gry
Recenzujący:
Paweł Surowiec
Platforma:
PC Windows PC Windows
Data recenzji:
19 czerwca 2008

Wiadomości

Poradnik: 9 Kompania

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strategii czasu rzeczywistego, jaką jest 9 kompania, gry opartej na znakomitym rosyjskim filmie pod tym samym tytułem. Podobnie jak film opowiada ona o radzieckiej interwencji wojskowej w Afganistanie, która miała miejsce w latach 1979-89."

pozostałe

Redakcja GRYOnline.pl

27 czerwca 2008

Poradnik: 9 Kompania

Premiery gier w Polsce (16-22 czerwca)

Tylko sześć premierowych gier trafiło w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów. Rodzimi dystrybutorzy zatroszczyli się przy tym wyłącznie o posiadaczy pecetów, konsolowcom proponując jedynie tytuły wydane w reedycjach.

gry

Marek Grochowski

23 czerwca 2008

Premiery gier w Polsce (16-22 czerwca)

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry 9 Kompania.

Wszystkie pliki do pobrania

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry 9 Kompania:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista.

Oceny gry

Średnie Oceny:

7.5

Ocena GRYOnline.pl

Średnia z 1 ocen gry wystawionych przez Recenzentów i Redaktorów GRYOnline.pl, Ekspertów i wybranych Graczy.

Oceny Recenzentów i Expertów
8.1

Ocena Graczy

Średnia z 266 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

6.0

Ocena STEAM

"Mieszane"

Średnia z 199 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

Oceny Recenzentów i Ekspertów

7.5
PC

Paweł Surowiec

Recenzent GRYOnline.pl

2008.06.19

9 kompania okazuje się być całkiem grywalną i wartą uwagi pozycją. Czy ma szansę przebić się do czołówki taktycznych RTS-ów?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2017-03-20
04:58

Miotacz_Ognia Chorąży

springfield nie bierz tak do siebie tych "dzieci Neo" :d

Komentarz: Miotacz_Ognia
2011-11-12
20:33

zanonimizowany812351 Junior

😐

Jankes PL nie wyzywaj ludzi bo jak myślisz,że jak przeszedłeś grę to bossem jesteś i możesz kurdę wyzywać innych.A wyzywać to se możesz swojego tatę albo mamę typie

Komentarz: zanonimizowany812351
2011-02-06
12:10

zanonimizowany767597 Pretorianin

👍

Siema. Właśnie przeszedłem gierkę! 10 długich, jak i trudnych misji. A za to że nie straciłem głównych bohaterów, w całej grze. Dostałem tajną misję jest to już 11 ostatnia misja którą przeszłem. A jak by ktoś nie wiedział. Na końcu gry piszę ile ZSRR Tam straciło ludzi, ITP. Polecam tą gierkę. Można kupić za 10 zł w każdym, sklepie internetowym:)

Komentarz: zanonimizowany767597
2011-02-04
15:30

zanonimizowany767597 Pretorianin

👍

Elo dzieci Neo:) Właśnie przeszedłem 6 misję. Męczyłem się troche, ale się opłacało. Teraz jestem w 8 misji. I Gra się zajebiście!. W tej 8 Misji jest nawet zniszczony Czołg (Radziecki;D) T34!. Z początku myślałem że to propaganda, ale T34. Był sporadycznie używany w Afganistanie.

Komentarz: zanonimizowany767597
2011-02-01
19:43

zanonimizowany767597 Pretorianin

👍

Dobra gra. Ale zaciełem się w 6 misji;/
PS: Gra mi chodzi na najwyższych. Mam z kilkanaście fps:)

Komentarz: zanonimizowany767597

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl