Battlefield: Bad Company zadebiutuje latem

Niewiele jest gier, które zasługują na miano „najbardziej oczekiwanych”. O ile bardzo często redaktorzy i gracze nadużywają tego terminu całkowicie bezzasadnie, o tyle w przypadku Battlefield: Bad Company możemy to zrobić bez obaw o posądzenie o nadużycia. Jeśli wierzyć ostatnim zapewnieniom twórców gry, ukaże się ona na światowym rynku już latem tego roku.

Piotr Doroń

Niewiele jest gier, które zasługują na miano „najbardziej oczekiwanych”. O ile bardzo często redaktorzy i gracze nadużywają tego terminu całkowicie bezzasadnie, o tyle w przypadku Battlefield: Bad Company możemy to zrobić bez obaw o posądzenie o nadużycia. Jeśli wierzyć ostatnim zapewnieniom twórców gry, ukaże się ona na światowym rynku już latem tego roku.

O fakcie tym poinformował główny producent Battlefield: Bad Company, Carl Magnum z firmy EA DICE, który wziął udział w ostatnim wydaniu podcastu Majora Nelsona. „Bad Company trafi do sprzedaży latem. Nie ustaliliśmy jeszcze dokładnej daty ”, powiedział Magnum.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że już niedługo, bo 31 marca, wystartują beta-testy wczesnej wersji gry. Wezmą w nich udział wyłącznie posiadacze konsoli Xbox 360 (właściciele PS3 nie zostali wzięci pod uwagę). Klucze do bety będą rozdawać serwisy: IGN, TeamXbox, GameSpy oraz Voodoo Extreme.

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 23 czerwca 2008

Informacje o Grze
7.8

GRYOnline

7.8

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Piotr Doroń

Autor: Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

Kalendarz Wiadomości

marzec
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2008-03-20
17:53

Koktajl Mrozacy Mozg Legend

Koktajl Mrozacy Mozg

jak dostac sie na beta testy?

Komentarz: Koktajl Mrozacy Mozg
2008-03-20
11:48

Jarken Generał

Jarken

Beta rozpocznie się 31 marca :)

Komentarz: Jarken
2008-03-19
23:00

Blizz4rd Pretorianin

Blizz4rd

hehe o beta-testach, wie sie juz od ponad miesiaca ;)
poczekajcie na info o czyms wielkim na temat Battlefield'a, koniec marca-kwiecien, o czym juz pare osob wie, ale swiat, zawsze musi czekac... ;)

Komentarz: Blizz4rd
2008-03-19
16:13

k4m Generał

k4m

Jeszcze chyba nie powstal battlefield do ktorego by nie bylo wersji demonstracyjnej, wiec to bylo tak samo odkrywcze jak stwierdzenie ze ten bf jest robiony na konsole

Komentarz: k4m
2008-03-19
15:00

zanonimizowany212477 Senator

Podobno ma być demo. Patrz--> najnowsze PSX Extreme.

Komentarz: zanonimizowany212477

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl