Tragiczna śmierć Colina McRae

Colin McRae, jeden z najbardziej znanych kierowców rajdowych, nie żyje. Z informacji przekazanych przez brytyjski Sunday Times wynika, że to właśnie on pilotował swój własny helikopter, którego katastrofa wstrząsnęła wczoraj wszystkimi miłośnikami sportów motorowych.

Piotr Doroń

Colin McRae, jeden z najbardziej znanych kierowców rajdowych, nie żyje. Z informacji przekazanych przez brytyjski Sunday Times wynika, że to właśnie on pilotował swój własny helikopter, którego katastrofa wstrząsnęła wczoraj wszystkimi miłośnikami sportów motorowych.

Tragiczna śmierć Colina McRae - ilustracja #1

Informacje o śmierci potwierdził menedżer kierowcy, Jean-Eric Freudiger. Na pokładzie znajdował się ponadto 5-letni syn Colina, a także, co nie zostało jeszcze zweryfikowane, dwie kolejne osoby. Wszyscy uczestnicy katastrofy ponieśli śmierć. Doszło do niej zaledwie kilka kilometrów od domu szkockiego kierowcy, w pobliżu miejscowości Jerviswood.

Colin McRae miał 39 lat. W 1995 roku został rajdowym mistrzem świata, a w latach 1996, 1997 i 2001 był wicemistrzem świata. Był ulubieńcem kibiców, którzy podziwiali go za wyjątkowo agresywny, a przy tym skuteczny styl jazdy. „Latającego Szkota” w sposób szczególny cenili fani gier komputerowych, którzy od blisko 9 lat mogą zagrywać się w jedną z najlepszych serii traktujących o rajdach samochodowych, sygnowaną jego nazwiskiem.

Colin McRae Rally 2.0

Colin McRae Rally 2.0

PC PlayStation Nintendo
po premierze

Data wydania: 7 lipca 2000

Informacje o Grze
8.6

GRYOnline

8.6

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

2

Piotr Doroń

Autor: Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Sportowe
2007-11-04
11:45

zanonimizowany460226 Centurion

😒

Szkoda mi Go bardzo. Gra Colin McRae już nie będzie taka sama jak przed tem.
:(
:(
:(
:(
:(
:(

Komentarz: zanonimizowany460226
2008-06-12
20:03

Cziczaki Legend

Cziczaki

Ale wy lubicie se posty nabijać... z tymi świeczkami...
Przecierz nieumiał pilotować helikopter więc czemu latał...
I poco mu wogóle helikopter?

Komentarz: Cziczaki
2008-06-12
20:06

KANTAR1 Senator

KANTAR1

Czciczaki -------> Dobra, wiem, że to prowokacja, ale mimo tego:
-Po co UP-ujesz
-Beznadziejna składnia i sam "styl" napisania posta.
-Nie denerwuj ludzi.
- No i te nowe wymyślone przez ciebie słowo: "nieumiał", ech..

Komentarz: KANTAR1
2008-11-20
13:14

Cziczaki Legend

Cziczaki

I po co spamujesz czepiając się o ortografię? Kto tu ludzi wkurza? XD

Komentarz: Cziczaki
2010-07-03
00:07

konriiiiiiiiiii Generał

konriiiiiiiiiii

wielka tragedia dla kazdego kibica rajdowca

Komentarz: konriiiiiiiiiii

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl