Wiadomości GRYOnline.pl

Savage: The Shard of Gosen spróbuje odtworzyć i ulepszyć mechanikę Zeldy II

Adrian Werner, dzisiaj, 12:28

Studio Planet Tobor pracuje nad projektem Savage: The Shard of Gosen. Będzie to przygodowa gra akcji, zrealizowana w formie platformówki, która spróbuje połączyć najlepsze pomysły z kontrowersyjnego Zelda II: The Adventure of Link z klimatem Conana Barbarzyńcy.

Star Citizen - zebrano 148 mln dolarów; nad grą pracuje ponad 400 osób

Góral, dzisiaj, 11:57

Studio Cloud Imperium Games ujawniło, że obecnie nad grą Star Citizen pracuje 428 osób. Tak duży zespół udało się zbudować dzięki pieniądzom przekazywanym przez graczy, którzy wpłacili już ponad 148 milionów dolarów.

Shaq-Fu: A Legend Reborn ukaże się na Nintendo Switch

Góral, dzisiaj, 11:01

Firma Saber Interactive poinformowała, że zapowiedziana w 2014 roku bijatyka Shaq-Fu: A Legend Reborn ukaże się na konsoli Nintendo Switch. Niestety nie wiemy czy w związku z tym nie porzucono edycji dla Wii U.

Bethesda ujawni dwie nowe gry podczas E3 2017?

Adrian Werner, dzisiaj, 09:54

Firma Bethesda wysłała zaproszenia na konferencję, mająca odbyć się podczas targów E3. Dołączono do nich ilustrację sugerującą, że wtedy wydawca może zapowiedzieć dwa nowe projekty.

Final Fantasy XIV: Stormblood z wymaganiami sprzętowymi i benchmarkiem

Góral, dzisiaj, 08:22

Firma Square Enix opublikowała wymagania sprzętowe dodatku Stormblood do gry Final Fantasy XIV. Ponadto doczekaliśmy się benchmarku pozwalającego w prosty sposób sprawdzić działanie gry na Waszym komputerze.

Super Mario Run - liczba pobrań wkrótce przekroczy 150 mln

Adrian Werner, wczoraj, 14:54

Firma Nintendo poinformowała, że lada chwila mobilna gra Super Mario Run przekroczy 150 mln pobrań. W osiągnięciu tej liczby spory udział miało wydanie w zeszłym miesiącu wersji na Androida.

Lethis: Daring Discoverers - nadchodzi steampunkowa przygodówka o eksplorowaniu obcych planet

Adrian Werner, wczoraj, 13:06

Zespół Triskell Interactive zapowiedział grę Lethis: Daring Discoverers. Będzie to steampunkowa przygodówka, w której udamy się eksplorować obce planety. Produkcja trafi w przyszłym miesiącu na pecety.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 29-30 kwietnia (m.in. Mother Russia Bleeds, Valkyria Chronicles, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited)

Góral, wczoraj, 12:26

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak: Valkyria Chronicles, Mother Russia Bleeds, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Sniper Elite III: Afrika czy też Assassin's Creed Chronicles Trilogy.

Sniper: Ghost Warrior 3 - trwają prace nad skróceniem czasów wczytywania mapy

Góral, wczoraj, 10:19

Marek Tymiński, szef firmy CI Games, ujawnił, że studio pracuje nad poprawieniem błędów i niedoróbek nękających strzelankę Sniper: Ghost Warrior 3, w tym skróceniem czasów wczytywania się mapy.

NES mini rozszedł się w liczbie 2,3 miliona sztuk

Góral, wczoraj, 09:55

Reggie Fils-Aimé, szef amerykańskiego oddziału Nintendo, ujawnił, że konsola NES mini sprzedała się w liczbie 2,3 miliona sztuk. Wynik ten znacznie przekroczył oczekiwania japońskiej firmy.

Overwatch ma 30 milionów graczy

Góral, wczoraj, 09:30

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że strzelanka Overwatch ma już 30 milionów graczy. Oznacza to wzrost o 5 milionów od stycznia bieżącego roku.

Nadchodzi Mega Man Legacy Collection 2?

Adrian Werner, wczoraj, 09:20

Dzięki koreańskiej organizacji ustalającej kategorie wiekowe dowiedzieliśmy się o istnieniu projektu Mega Man Legacy Collection 2. Będzie to zestaw zawierający podrasowane wersje czterech dwuwymiarowych platformówek w postaci Mega Man 7, Mega Man 8, Mega Man 9 i Mega Man 10. Kolekcja ukaże się na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Wyciekła wczesna beta skasowanego Star Wars: First Assault

Adrian Werner, wczoraj, 08:31

Do sieci wyciekła technologiczna beta Star Wars: First Assault, czyli skasowanego w 2013 roku sieciowego FPS-a w realiach Gwiezdnych wojen, który pełnymi garściami czerpał z serii Call of Duty.

Promocje mobilne na weekend 29-30 kwietnia (Exploding Kittens, Final Fantasy VI, Galaxy Trucker)

Jiker, wczoraj, 01:05

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Exploding Kittens, Final Fantasy VI, Galaxy Trucker, Alien Shooter, Construction Simulator i Game Studio Tycoon 2.