Wiadomości GRYOnline.pl

Wieści ze świata (EA Play 2017, GTA Online, Heroes of the Storm, DayZ) 26/5/2017

Draug, 12 minut temu

Dziś piszemy o pełnej liście grywalnych tytułów na imprezie EA Play 2017, zapowiedzi aktualizacji Gunrunning do Grand Theft Auto Online, nadchodzących obchodach drugich urodzin Heroes of the Storm i o dużym patchu 0.62 do DayZ. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Far Cry 5 zaprezentowane światu na pierwszym zwiastunie

Vergil, dzisiaj, 14:28

Fani serii Far Cry w końcu się doczekali – firma Ubisoft zaprezentowała zwiastun kolejnej odsłony tego popularnego cyklu, a także podzieliła się pierwszymi konkretami na temat tej produkcji.

Pokémon: Magikarp Jump trafił na iOS i Androida

Adrian Werner, dzisiaj, 12:45

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiła gra Pokémon: Magikarp Jump, czyli mobilna produkcja, w której opiekujemy się jednym z najsłabszych i najbardziej bezużytecznych pokemonów.

Metropolis zapłaciło 15 tys. zł za prawa do stworzenia gry Wiedźmin (news zaktualizowany)

Adrian Werner, dzisiaj, 11:03

Adrian Chmielarz zdradził, że w latach 90. ubiegłego wieku nieistniejące już studio Metropolis zapłaciło Andrzejowi Sapkowskiemu 15 tysięcy złotych za licencję na wyprodukowanie gry Wiedźmin.

Elex - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej

Góral, dzisiaj, 11:01

Wiemy, co wejdzie w skład edycji kolekcjonerskiej wyczekiwanego RPG Elex. Wydanie to zaoferuje m.in. figurkę i specjalny amulet, a wyceniono je na ok. 460 zł w przypadku PC-tów i ok. 500 zł na konsolach.

Gwint przechodzi do etapu publicznej bety - Sieciowe Wieści (26/05/2017)

MiqT, dzisiaj, 10:15

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o publicznych beta-testach Gwinta, prawdopodobnym zakończeniu fazy Early Access gry Rust, rocznicowym evencie w Overwatch oraz sporej aktualizacji gry H1Z1: King Of The Kill. Zapraszamy!

RiME - młodszy brat Ico debiutuje na rynku i robi to w niezłym stylu

Góral, dzisiaj, 10:04

Od dziś na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach możecie grać w RiME - przygodówkę z elementami platformówki i gry logicznej, przypominającą kultowe Ico. Tytuł zbiera bardzo dobre recenzje w mediach.

Everspace - do sprzedaży trafiła pełna wersja kosmicznej strzelanki

Adrian Werner, dzisiaj, 09:25

Do sprzedaży trafiła gra Everspace, czyli debiutancka gra studia Rockfish. Produkcja jest propozycją dla osób, które tęsknią za kosmicznymi strzelankami nastawionymi wyłącznie na walkę.

oGRYzki - odc. 45 - Swędzenie

Graphos, dzisiaj, 09:51

Vanquish kolejnym udanym portem Platinum Games na PC

Entelarmer, dzisiaj, 09:00

Studio Platinum Games udostępniło pecetowe wydanie gry Vanquish. Port radzi sobie dobrze na Steamie, a jego analizę przygotowała grupa Digital Foundry.

Kondycja polskiego rynku gier – najpopularniejsze źródła gier

luckie, dzisiaj, 09:11

Ostatni news z serii opartej na badaniach z Digital Dragons 2107 skupia się na najpopularniejszych w naszym kraju źródłach gier. Szepniemy też słówko lub dwa o e-sporcie.

Beyond Good & Evil 2 nie będzie obecne na tegorocznych targach E3

AlexB, dzisiaj, 08:47

Michel Ancel, twórca gry Beyond Good & Evil 2, zdradził na swoim profilu na Instagramie, że tytuł nie będzie obecny na tegorocznych targach E3. Więcej informacji na temat tej produkcji powinno pojawić się jednak jeszcze w tym roku.

Friday the 13th: The Game zadebiutowało na rynku

Adrian Werner, dzisiaj, 08:33

Do sprzedaży trafiło Friday the 13th: The Game, czyli utrzymana w klimacie filmowego horroru asymetryczna gra multiplayer od studia IllFonic.

Darkest Dungeon: The Crimson Court zadebiutuje 19 czerwca na PC

Entelarmer, dzisiaj, 08:22

Studio Red Hook ujawniło nowe informacje na temat dodatku The Crimson Court. Pierwsze rozszerzenie do Darkest Dungeon zadebiutuje 19 czerwca na Steamie i wprowadzi m.in. nową klasę, region z unikatowymi bossami oraz frakcję.