Wiadomości GRYOnline.pl

Kwietniowa aktualizacja oferty Netflix - Death Note, Szefowa, The Get Down - Part II, Win It All

Gameplay, dzisiaj, 12:29

Netflix podzielił się listą nowości, jakie dołączą do oferty platformy w kwietniu. W ramach aktualizacji dodane zostaną m.in. seriale Szefowa, 2. sezon The Get Down, filmy Death Note i Win It All, a także dokumenty Don’t Look Down, Minimalism: A Documentary About The Important Things, Pet Fooled, Springsteen & I czy Joe Cocker: Mad Dog with a Soul.

Nowa mapa w Armored Warfare oraz Gwint w wersji e-sportowej - Sieciowe Wieści (24/03/2017)

MiqT, dzisiaj, 12:00

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o wielkim turnieju w grze Gwint, o testach publicznych łaty 0.6.3 w World of Warships oraz o nowej arenie w Armored Warfare. Zapraszamy!

Mass Effect: Andromeda - główny animator Mass Effect 1 i 2 wypowiedział się o nowej części

Góral, dzisiaj, 10:40

W ostatnich dniach studiu BioWare oberwało się za niedopracowane animacje twarzy w grze Mass Effect: Andromeda. Jonathan Cooper, były pracownik studia oraz główny animator Mass Effect 1 i 2, postanowił zabrać głos w sprawie.

Darmowy weekend na Steamie - Football Manager 2017 i Killing Floor 2

Góral, dzisiaj, 09:59

Jeżeli martwiliście się, że nie będziecie mieć co robić przez weekend, to śpieszymy donieść, że na Steamie można za darmo bawić się dwiema produkcjami - Football Manager 2017 i Killing Floor 2.

Nowy Total War zostanie ogłoszony w przyszły piątek?

AlexB, dzisiaj, 09:05

Na oficjalnej stronie serii Total War pojawił się tajemniczy licznik, którego odliczanie zakończy się w przyszły piątek, 31 marca. Fani spekulują, jaki tytuł zostanie wówczas ogłoszony.

Założyciel Interplay i inXile myśli o emeryturze

Movis, dzisiaj, 08:52

Brian Fargo ma za sobą ponad 35 lat w branży gier wideo. Po zakończeniu obecnego projektu - Wasteland 3 - rozważa więc udanie się na zasłużony odpoczynek od kreowania wirtualnych światów.

Routine – kosmiczny survival horror zalicza opóźnienie

Entelarmer, dzisiaj, 08:27

Studio Lunar Software poinformowało o opóźnieniu premiery Routine. Survival horror w klimatach science fiction zadebiutuje najwcześniej za miesiąc.

Początek końca Battle.net

Movis, dzisiaj, 08:15

Pojawiają się pewne oznaki przemianowania usług i aplikacji firmy Blizzard Entertainment. Kultowy Battle.net zostanie zastąpiony nazwą dewelopera. Pierwsza fala likwidacji nazwy uderzyła w aplikację desktopową.

Day of Infamy opuszcza Wczesny Dostęp Steam

Entelarmer, dzisiaj, 08:00

Studio New World Interactive udostępniło pełną wersję gry Day of Infamy, od lipca oferowanej we Wczesnym Dostępie Steam. Jeszcze przed debiutem tytuł otrzymał ogromną aktualizację, wprowadzającą wiele poprawek.