najnowsze wiadomości gry-online.pl

Przybliżona data premiery pełnej wersji Grim Dawn

Deweloperzy ze studia Crate Entertainment ujawnili przybliżoną datę premiery gry Grim Dawn. Produkcja powinna ukazać się w lutym przyszłego roku, a od wczoraj nabywcy tytułu w ramach wczesnego dostępu na Steamie mogą pobierać pierwszą część ostatniego aktu kampanii fabularnej.

gry na świecie - Pirlond - 35 minut temu

Total War: Warhammer na nowym zwiastunie. Zobacz orków i mapę świata

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Total War: Warhammer – strategii przygotowywanej przez studio Creative Assembly. Materiał koncentruje się na rasie orków, prezentuje też krótkie urywki z widoczną mapą świata.

gry na świecie - Arantasar - 47 minut temu

TruckSimulation 16 - zadebiutowała mobilna odpowiedź na Euro Truck Simulator 2

Posiadacze urządzeń z systemami Android oraz iOS mogą już wyjeżdżać na drogi Europy Zachodniej i Środkowej z zamiarem dostarczania towarów do jednego z dwudziestu dobrze odwzorowanych miast w mobilnym symulatorze ciężarówek TruckSimulation 16.

gramynawynos.pl - Jiker - 50 minut temu

The Game Awards 2015 - 10 premierowych pokazów gier na gali

Geoff Keighley, producent The Game Awards 2015, wyjawił, że podczas gali odbędzie się 10 premierowych pokazów gier. Wiemy jedynie, że Ubisoft zjawi się z Far Cry Primal. Pozostałe tytuły pozostają tajemnicą.

gry na świecie - Góral - dzisiaj, 11:55

Wyprzedaż na Originie – gry do 75% taniej; Dragon Age: Inkwizycja za 45 złotych

Na platformie Origin trwa wyprzedaż gier z różnych gatunków. Wybrane tytuły zostały przecenione nawet o 75%. Jedną z najciekawszych ofert jest Dragon Age: Inkwizycja w cenie około 45 złotych.

gry na świecie - Meehow - dzisiaj, 11:20

Star Wars: Galaxy of Heroes - turówka od Electronic Arts zadebiutowała na iOS i Androidzie

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała gra Star Wars: Galaxy of Heroes, czyli turowa strategia bitewna, pozwalająca na rozgrywanie starć pomiędzy najsłynniejszymi postaciami z uniwersum Gwiezdnych wojen.

gramynawynos.pl - Adrian Werner - dzisiaj, 11:16

Zapowiedziano Disaster Report 4 Plus: Summer Memories - symulator przetrwania skutków trzęsienia ziemi

Firma Granzella oficjalnie zapowiedziała Disaster Report 4 Plus: Summer Memories, czyli przygodową grę akcji z rozbudowanymi elementami survivalowymi, która pozwoli na wcielenie się w osobę próbującą przetrwać w mieście zniszczonym potężnym trzęsieniem ziemi.

gry na świecie - Adrian Werner - dzisiaj, 11:07

Remake gry System Shock na pierwszych screenach

Studio Night Dive wypuściło pierwsze screeny z remake’a gry System Shock, czyli legendarnej gry zespołu Looking Glass w 1994 roku.

gry na świecie - Adrian Werner - dzisiaj, 10:18

Dobry dinozaur, Makbet, Most szpiegów - weekendowe premiery filmowe

Ostatni weekend listopada jest jednym z najbardziej wypełnionych premierami okresów w tym roku. Aż 4 filmy są warte Waszej uwagi: Dobry dinozaur z wytwórni Pixar, ekranizacja Makbeta, nowy film Stevena Spielberga i polski thriller Czerwony pająk. Co wybierzecie?

pozostałe - fsm - dzisiaj, 10:12

Steam - ruszyła Odkrywcza Wyprzedaż gier

Na platformie Steam wystartowała wczoraj Odkrywcza Wyprzedaż gier i dodatków przeznaczonych na komputery PC. Do promocji załapały się tysiące produkcji, które kupicie w obniżonych cenach do 1 grudnia.

gry na świecie - Góral - dzisiaj, 09:51

Rainbow Six: Siege – dzisiaj ruszają otwarte beta-testy [Aktualizacja: przełożenie otwartej bety]

Dzisiaj ruszają otwarte beta-testy gry Rainbow Six: Siege na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Osoby, które we wrześniu wzięły udział w zamkniętej becie, mogły zacząć grać wczoraj.

gry na świecie - Meehow - dzisiaj, 09:25

tylko w ciągu ostatniego roku

szukaj również w treści

kalendarz wiadomości
2015
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26

27

28

29

30

         
najciekawsze wiadomości