najnowsze wiadomości gry-online.pl

Battlerite - nadchodzi nietypowa MOBA od autorów Bloodline Champions i Dead Island: Epidemic

Autorzy Bloodline Champions powracają z nowym MOBA. Gra otrzymała tytuł Battlerite i podobnie jak pierwsze dzieło studia Stunlock zaoferuje dosyć nietypowe podejście do gatunku. Produkcja postawi bowiem na potyczki PvP w formie czystego trybu deathmatch, toczone za pomocą mocno zręcznościowego systemu walki.

gry na świecie - Adrian Werner - wczoraj, 17:10

Zapowiedziano Transformer Online - strzelankę w stylu Overwatch

Firma Tencent ujawniła projekt Transformers Online. Będzie to sieciowa strzelanka, w której pokierujemy autobotami i decepticonami. Udostępnione materiały pokazują grę, która jest mocno wzorowana na Overwatch.

gry na świecie - Adrian Werner - wczoraj, 15:25

Disney Infinity umiera - od 30 września nie będzie można się logować na PC i urządzeniach mobilnych

Dd jakiegoś czasu wiemy, że koncern Disney porzucił produkcję gier wideo i rozwój serii Disney Infinity. Dziś dowiedzieliśmy się, co czeka użytkowników trylogii w najbliższych miesiącach.

gry na świecie - Góral - wczoraj, 14:56

Fora BioWare zostaną zamknięte w sierpniu

Studio BioWare, znane chyba większości graczy, poinformowało, że 26 sierpnia zamknie większość swoich forów, gdyż obecnie komunikacja z fanami odbywa się za pośrednictwem portali społecznościowych.

pozostałe - Góral - wczoraj, 11:03

Terraria: Otherworld zostanie mocno przerobiona i ulepszona

Studio Re-Life przerwało trwające od dłuższego czasu milczenie w sprawie projektu Terraria: Otherworld. Okazuje się, że twórcy nie byli zadowoleni z postępów w pracach i dlatego postanowili gruntownie przebudować wiele aspektów gry, co powinno poskutkować znacznie lepszą jakością jej ostatecznej wersji.

gry na świecie - Adrian Werner - wczoraj, 10:21

Reżyser Przetrwania nowym scenarzystą kinowej adaptacji Uncharted

Według najnowszych doniesień wytwórnia Sony Pictures Entertainment zatrudniła Joe Carnahana do napisania scenariusza filmu na podstawie hitowej serii Uncharted. Carnahan znany jest m.in. jako reżyser Przetrwania.

pozostałe - Jakub Mirowski - wczoraj, 10:15

DriveClub VR potwierdzone - premiera w październiku

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje związane z grą DriveClub VR na PlayStation VR. Dziś wiemy już, że projekt faktycznie powstaje i ukaże się 13 października wraz z goglami rzeczywistości wirtualnej.

gry na świecie - Góral - wczoraj, 09:47

Promocje mobilne na weekend 30-31 lipca (Final Fantasy VI, Oddworld: Stranger's Wrath, Prune)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Final Fantasy VI, Oddworld: Stranger's Wrath, Prune, The School: White Day, Auro, a także o nowej akcji Humble Mobile Bundle.

gramynawynos.pl - Jiker - wczoraj, 09:44

Dystrybucja cyfrowa na weekend 30-31 lipca (m.in. Mad Max, Subnautica, Adr1ft)

W ten weekend przeceniono takie gry jak: ARK: Survival Evolved, The Way, The Vanishing of Ethan Carter, Mad Max, Subnautica, Adr1ft, Shadowrun: Hong Kong, Warhammer 40,000: Armageddon czy Transformers: Devastation.

gry na świecie - Adrian Werner - wczoraj, 09:28

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pokrył się złotem

Deweloperzy z Eidos Montreal poinformowali, że gra Deus Ex: Rozłam Ludzkości uzyskała złoty status - co oznacza, że płyty z ostateczną wersją produkcji trafiły do tłoczni. W związku z tym wyznaczona na 23 sierpnia data premiery zostanie dotrzymana.

gry na świecie - Jakub Mirowski - wczoraj, 08:40

tylko w ciągu ostatniego roku

szukaj również w treści

kalendarz wiadomości
2016
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

31

           
najciekawsze wiadomości