Wiadomości GRYOnline.pl

Danger Zone – nowa samochodowa gra twórców serii Burnout

Ender, dzisiaj, 19:35

Byli twórcy serii Burnout, wchodzący w skład niezależnego studia Three Fields Entertainment, zapowiedzieli nową grę samochodową, zatytułowaną Danger Zone. Gracze zasiadają w niej za kierownicami aut testowych i sprawdzają ich wytrzymałość w widowiskowych kraksach.

Call of Duty: WWII zadebiutuje 3 listopada; zobacz pierwszy zwiastun

Jakub Mirowski, dzisiaj, 19:16

Firma Activision zgodnie z zapowiedziami zaprezentowała dziś pierwszy zwiastun gry Call of Duty: WWII. Trailer potwierdził m.in. datę premiery: produkcja studia Sledgehammer Games zadebiutuje 3 listopada.

Majowa oferta PlayStation Plus – Alienation, Tales from the Borderlands i inne

Ender, dzisiaj, 18:23

Znamy tytuły gier, które w maju trafia do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród gier udostępnionych na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się: Alienation, Tales from the Borderlands, Laser Disco Defenders, Type: Rider, Port Royale 3: Pirates and Merchants oraz Blood Knights.

Forza Horizon 3: Hot Wheels ukaże się 9 maja

Góral, dzisiaj, 17:39

Zapowiedziano drugie duże rozszerzenie do gry wyścigowej Forza Horizon 3. Tym razem będziemy mogli pojeździć samochodzikami Hot Wheels w zupełnie nowej lokacji. Premiera odbędzie się 9 maja.

Wieści ze świata (GOG Galaxy, Night Trap) 26/4/2017

Draug, dzisiaj, 14:58

Dziś piszemy o upublicznieniu pełnej wersji klienta GOG Galaxy (1.2) i o odświeżonej wersji gry Night Trap – kontrowersyjnego horroru FMV z 1992 roku – zmierzającej na PS4, XOne i prawdopodobnie PC. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Jeff Goldblum zagra w kontynuacji Jurassic World

Gameplay, dzisiaj, 14:43

W kontynuacji Jurassic World zagra Jeff Goldblum. Aktor powróci do roli Iana Malcolma, w którego wcielił się już dwukrotnie w filmach Park Jurajski i Zaginiony Świat: Jurassic Park.

Dwa lata więzienia dla twórcy programu używanego do hakowania serwerów Sony i Microsoftu

Jakub Mirowski, dzisiaj, 09:34

Adam Mudd, twórca programu Titanium Stresser, pozwalającego na dokonywanie ataków DDoS, został skazany na dwa lata więzienia. Na sprzedaży swojego oprogramowania zarobił niemal 400 tysięcy funtów.

Premiera aktualizacji Heroes of the Storm 2.0

Entelarmer, dzisiaj, 09:10

Firma Blizzard wypuściła aktualizację Heroes of the Storm 2.0. Nowa wersja gry MOBA od amerykańskiego dewelopera wprowadza znaczące zmiany, jak również garść dodatkowej zawartości.

Tiny Racers debiutuje w Grand Theft Auto Online

AlexB, dzisiaj, 09:10

Grand Theft Auto Online wzbogaciło się o nowe DLC – zapowiedziane w ubiegłym tygodniu Tiny Racers. Z tej okazji firma Rockstar Games przygotowała specjalne eventy, podczas których gracze mogą zyskać dodatkową gotówkę w grze oraz punkty reputacji.

Firma Ubisoft zostanie przejęta w tym roku?

Movis, dzisiaj, 09:04

Koncern Vivendi może przyspieszyć plany wrogiego przejęcia firmy Ubisoft. Od dłuższego czasu medialny gigant z wolna powiększa swoje udziały i wedle anonimowych źródeł może w tym roku spróbować całkowicie wykupić rodzinny biznes gier braci Guillemot.

Sniper: Ghost Warrior 3 - czy pójdzie na moim sprzęcie?

Góral, dzisiaj, 08:50

Wczoraj na rynku zadebiutowała gra Sniper: Ghost Warrior 3. Tytuł nie zbiera zbyt dobrych ocen, ale jeżeli skusiliście się na jego zakup, to zachęcamy do podzielenia się informacjami, o tym, jak strzelanka radzi sobie na Waszych PC-tach.

Nowe sterowniki Nvidii ze wsparciem dla Warhammer 40,000: Dawn of War III

Adrian Werner, dzisiaj, 08:28

Ukazały się sterowniki GeForce w wersji 381.89 WHQL. Koncentrują się one głównie na poprawie wydajności podczas zabawy z takimi tytułami jak Warhammer 40,000: Dawn of War III, Heroes of the Storm 2.0, Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality czy Wilson's Heart.