Wiadomości GRYOnline.pl

NiOh - prace nad grą zostały ukończone

Góral, dzisiaj, 16:59

Fani gier RPG akcji w stylu Dark Souls 8 lutego będą mogli rozpocząć przygodę w NiOh na konsoli PlayStation 4. Firma Koei Tecmo, wydawca produkcji, poinformowała, że tytuł uzyskał złoty status, czyli że prace nad nim zostały zakończone.

Wieści ze świata (Hidetaka „Swery65” Suehiro, Star Wars: Maul) 16/1/2016

Draug, dzisiaj, 15:25

Dziś piszemy o nowym studiu Hidetaki „Swery65” Suehiro (twórcy takich tytułów jak Deadly Premonition i D4) oraz o grafikach koncepcyjnych z gry Star Wars: Maul (skasowanego projektu z Darthem Maulem w roli głównej). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wybierz najlepszą grę 2016 roku i najbardziej oczekiwaną grę 2017 r. - plebiscyt GRYOnline.pl

Adrian Werner, dzisiaj, 13:57

Zgodnie z tradycją, jak co roku uruchomiliśmy plebiscyt Gra roku, w którym sami możecie wyłonić najlepszą produkcję minionych dwunastu miesięcy oraz Najbardziej oczekiwaną grę 2017 roku. Ponadto zachęcamy do udziału w konkursie na najlepszy komentarz.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wkrótce premiera nowej wersji moda Super Turbo Lighting

Góral, dzisiaj, 13:53

Moder Essenthy Onigami pracuje nad nową wersją znanego już Super Turbo Lighting Mod. Edycja 3.0 ukaże się wkrótce, a dziś możemy obejrzeć jej efektowny zwiastun.

Grand Theft Auto V po raz dziesiąty liderem listy. Top 10 UK (8 - 14 stycznia)

g40, dzisiaj, 12:16

GTA V po raz dziesiąty zostało najchętniej kupowaną grą w dystrybucji detalicznej na wyspach brytyjskich. Call of Duty: Infinite Warfare tym razem musiało zadowolić się drugą pozycją.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 30 klatek w 720p i 900p

Góral, dzisiaj, 11:04

Poznaliśmy szczegóły związane z warstwą techniczną gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch. Produkcja działać będzie w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 720p (tryb przenośny) i 900p po podłączeniu do stacji dokującej.

Astroneer - sprzedaż wersji PC przekroczyła pół miliona egzemplarzy

Adrian Werner, dzisiaj, 10:49

Traktujący o eksplorowaniu i zagospodarowywaniu obcych planet sandbox Astroneer cieszy się dużą popularnością. W ciągu miesiąca od premiery sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy wersji pecetowej gry.

Titanfall 2 doczeka się drugiej dużej aktualizacji

Entelarmer, dzisiaj, 10:42

Studio Respawn zapowiedziało kolejną sporą aktualizację dla gry Titanfall 2. Wraz z nią futurystyczna strzelanka z mechami doczeka się dodatkowej zawartości, takiej jak tryb Szybkiego szturmu oraz nowe mapy.

Darkest Dungeon - tryb Radiant na początku lutego; The Crimson Court w kwietniu?

AlexB, dzisiaj, 09:55

Studio Red Hook zapowiedziało pod koniec zeszłego roku wprowadzenie do Darkest Dungeon trybu Radiant. Według najnowszych informacji, pojawi się on w grze na początku lutego. Twórcy zdradzili również inne szczegóły dotyczące przyszłych nowości, między innymi DLC The Crimson Court.

Nintendo Switch wyprzedane w USA; GameStop stara się zdobyć więcej egzemplarzy konsoli

YouRec, dzisiaj, 09:55

GameStop, Amazon, Target, Walmart i inne - wszystkie te sklepy nie mają już dostępnych egzemplarzy Nintendo Switch. Wyczerpanie zapasów nastąpiło trzy dni po uruchomieniu możliwości składania zamówień.

I znowu Grand Theft Auto V górą. Top 10 Steam (8 - 14 stycznia)

g40, dzisiaj, 05:46

Grand Theft Auto V po raz drugi w tym roku zostaje najchętniej kupowaną grą na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji na komputerach PC. Na drugim miejscu znalazło się Counter-Strike: Global Offensive, a na trzecim The Binding of Isaac: Afterbirth+.