Wiadomości GRYOnline.pl

Wieści ze świata (Valve, The Evil Within 2, Ultima Online) 25/09/2017

Movis, dzisiaj, 12:27

Dziś piszemy o porzuconych koncepcjach gry Valve, uwiecznionych na szkicach grafika Drew Wolfa, silniku The Evil Within 2 i dwudziestoleciu istnienia Ultimy Online – jednej z pierwszych gier MMO. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zwycięski pochód Divinity: Original Sin II trwa

AlexB, dzisiaj, 10:43

Divinity: Original Sin II od belgijskiego studia Larian kontynuuje zwycięski pochód. Baza graczy wciąż rośnie, a kolejne recenzje pojawiające się w sieci tylko podwyższają średnią ocenę produkcji.

Nowy fragment rozgrywki ze Strange Brigade

Góral, dzisiaj, 10:07

Podczas imprezy EGX 2017 deweloperzy ze studia Rebellion zaprezentowali nowy fragment rozgrywki z kooperacyjnej strzelanki Strange Brigade.

Final Fantasy XV będzie rozwijane przez następny rok. Square Enix planuje kolejne DLC

Jakub Mirowski, dzisiaj, 09:51

Podczas Tokyo Game Show Hajime Tabata zapowiedział, że rozwój gry Final Fantasy XV nie skończy się na dwóch zapowiedzianych na końcówkę tego roku rozszerzeniach. Deweloperzy mają już w planach kolejne fabularne DLC.

Stellaris szturmem bierze listę. Top 10 Steam (17 - 23 września)

g40, dzisiaj, 09:37

PUBG nie pozwala oczywiście o sobie zapomnieć, ale tym razem bohaterem największych hitów platformy Steam jest seria Stellaris.

Zwolnienia w studiu The Chinese Room. Deweloper w tarapatach

Aquma, dzisiaj, 09:30

Odpowiedzialne m.in. za głośne Everybody’s Gone to the Rapture oraz Dear Esther studio The Chinese Room zwolniło większość pracowników i ogłosiło, że wchodzi w okres ograniczonej aktywności twórczej.