Wyśmiewane zbroje Nilfgaardu z serialu Netflixa „upiększą” Wiedźmina 3

Zaprezentowana wczoraj next-genowa wersja Wiedźmina 3 doda do gry osławione nilfgaardzkie zbroje z pierwszego sezonu netflixowego Wiedźmina. Ten fakt nie umknął uwadze graczy, którzy zdążyli już wyrazić swoje opinie.

Wyśmiewane zbroje Nilfgaardu z serialu Netflixa „upiększą” Wiedźmina 3
Źrodło fot. CDPR
i

Wczoraj o godz. 18:00 CD Projekt RED zaprezentował światu gameplay z next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3.

Oprócz poprawek technicznych i udogodnień dla graczy, update zaimplementuje do gry DLC opierające się na serialu Wiedźmin Netfliksa. Dzięki niemu gracze będą mogli pozyskać m.in. alternatywny wygląd postaci czy zbroi.

Odzienie niegodne żołnierza

Jedna konkretna zbroja wywołała szczególne poruszenie wśród fanów przygód Białego Wilka – chodzi o umundurowanie żołnierzy Nilfgaardu z pierwszego sezonu serialu, które swojego czasu wzbudzało salwy śmiechu.

Pierwsze nilfgaardzkie zbroje zostały zaprezentowane w maju 2019 roku i niemal z miejsca wywołały krytyczną reakcję fanów. Szczególnie negatywnie komentowane były „zmarszczki” na zbroi, które mogły przywoływać najróżniejsze skojarzenia.

Okazało się, że „zmarszczone” zbroje powrócą już za kilka tygodni – wraz z premierą next-genowego patcha.

Osławiona zbroja na screenie z gryReddit

Publika rozbawiona

Naturalnie taka okoliczność jest szeroko komentowana przez fanów, których ten „dodatek” ewidentnie rozbawił, o czym piszą na forach, m.in. na Reddicie.

Szczerze mówiąc, to najzabawniejsza rzecz, jaką widziałem przez cały tydzień. Głównie dlatego, że nie mogę się zorientować, czy jest to zwykły hołd, czy ukradkowy żart ze strony CDPR.

– redditowicz Finlay44

CDPR jest znany z tego, że sarkastycznie żartuje z rzeczy, których nie lubi, na przykład jest zadanie w Wiedźminie 3, gdzie musisz pokonać DRM z GOG. [nawiązanie do Digital Rights Management oraz platformy GOG.com – dop. red.].

– redditowicz Frankyvander

Na 100 procent dodali to dla beki.

– redditowicz Outsajder

Niezależnie od tego, jaki był cel w dodaniu tego ciekawego designu nilfgaardzkich pancerzy, jedno jest pewne – przyniosło skutek, bo o aktualizacji mówi się jeszcze więcej.

W jaki sposób nilfgaardzkie zbroje prezentują się w samej grze przekonamy się osobiście już 14 grudnia, kiedy next-genowy update trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S.

Więcej na temat:   Wiedźmin

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

Next-genowy Wiedźmin 3 tak dobry, jak go malują? Gracze porównują screeny

Mimo, że dopiero w przyszłym tygodniu zobaczymy efekty prac „Redów” nad next-genowym Dzikim Gonem, to niecierpliwi gracze już próbują analizować dostępnego screena.

Next-genowy Wiedźmin 3 tak dobry, jak go malują? Gracze porównują screeny

Ten element pierwszego Wiedźmina już nie przejdzie, pewnie trzeba go usunąć z remake'u

Pierwszy Wiedźmin zawierał mechanikę, która niemal na pewno nie pojawi się w remake'u. W dzisiejszych czasach byłaby po prostu zbyt problematyczna.

Ten element pierwszego Wiedźmina już nie przejdzie, pewnie trzeba go usunąć z remake'u

„Żegnaj przerwo świąteczna”; fani szykują się na premierę next-genowego Dzikiego Gonu

Wygląda na to, że z przygotowań do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia będą zwolnieni fani Wiedźmina. CD Projekt RED podało bowiem oficjalną datę premiery next-genowej wersji Dzikiego Gonu.

„Żegnaj przerwo świąteczna”; fani szykują się na premierę next-genowego Dzikiego Gonu