Komenda na WH CS:GO - jak włączyć?

Cheaty w CS:GO to temat znany od lat. Zamiast jednak denerwować swoimi “wspomagaczami” innych, można wykorzystać choćby Wallhacka dla zabawy ze swoimi znajomymi.

Komenda na WH CS:GO - jak włączyć?
Źródło fot. Valve
i

Zdarzają się chwile, że zwyczajne granie w CS:GO staje się momentami monotonne. Rozgrywki ze znajomymi albo zabijanie czasu na graniu z botami można jednak urozmaicić. Mowa tu o Wallhacku, czyli znanym od wielu lat oszustwie, pozwalającym graczowi patrzeć przez ściany. Naturalnie używanie cheatów jest nieuczciwe i grozi zdobyciem VAC-a, ale w kontrolowanych i nieszkodliwych warunkach może stanowić zabawną rozrywkę i odskocznię od poważnej gry.

Jak włączyć Wallhacka w CS:GO?

Proces uruchomienia WH w CS:GO składa się z kilku elementów:

  • Gracz musi przede wszystkim być właścicielem serwera. Jest to konieczne, ponieważ w celu włączenia możliwości uruchamiania cheatów,
  • Należy kliknąć tyldę, która przeniesie nas do konsoli,
  • Wpisać „sv_cheats 1”,
  • Po użyciu tej komendy, wszyscy gracze na serwerze mogą dodawać cheaty. Aby uruchomić Wallhacka należy w konsoli wpisać „r_drawOtherModels 2” i kliknąć enter.

W tym momencie nasze oszustwo jest gotowe do działania. Jeśli znudzi nam się cheatowanie, należy w konsoli użyć komendy „r_drawOtherModels 1”.

Czy to bezpieczne?

Opisany powyżej sposób na niecodzienną zabawę w Counter Strike’u nie niesie ze sobą ryzyka zdobycia bana. Takie cheatowanie jest bezpieczne, ponieważ właściciel serwera zgodził się na używanie “wspomagaczy”, a więc każdy gracz może korzystać z cheatów. Pamiętać jednak należy, że używanie Wallhacka na serwerach przeznaczonych do tradycyjnej rozgrywki jest surowo karane pernamentnymi banami w grze.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
0

CSGO właśnie otrzymało świąteczny update. Tak, miesiąc po czasie

Okolicznościowy update gry to zawsze miły gest ze strony producenta. Valve jednak swoim lenistwem i spóźnialstwem przy wczorajszej aktualizacji zaskoczyło i rozbawiło wielu graczy.

CSGO właśnie otrzymało świąteczny update. Tak, miesiąc po czasie

Kiedy nowa operacja w CSGO 2023?

Nowe operacje to coś, na co czekają wszyscy fani CSGO. Ale kiedy właściwie możemy spodziewać się debiutu kolejnego zestawu map? Tego dowiecie się w tym tekście.

Kiedy nowa operacja w CSGO 2023?

Komenda na kasę w CS:GO - wyjaśniamy jak jej użyć

Nielimitowana ilość pieniędzy w CS:GO jest bardzo ważna w trakcie rozgrywki z botami, gdyż umożliwia trening bez zbędnych ograniczeń. Tutaj dowiecie się, jakiej komendy użyć, by nie martwić się funduszami.

Komenda na kasę w CS:GO - wyjaśniamy jak jej użyć