Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

CS2

CS 2 jest już na horyzoncie. Coraz więcej graczy testuje najnowszą wersję strzelanki od Valve, a niektórzy już przygotowują się do profesjonalnego grania. Tu dowiecie się jak ustawić jumpthrow.

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć
Źródło fot. Valve Corporation
i

Wyczekiwana aktualizacja do CS:GO zadebiutuje już niebawem. Dowodem na to są ostatnie działania Valve i dopuszczenie do beta-testów ogromnej liczby graczy. Choć CS 2 nie różni się mechanicznie od poprzednika, to na pewno minie sporo czasu zanim fani przestawią się na nową produkcję. Szczególnie, gdy niektórzy mieli ustawione bindy na poszczególne elementy rozgrywki.

Jumpthrow bind w CS2

Ci, którzy do CS-a podchodzą profesjonalnie, wiedzą jak ważne jest odpowiednie korzystanie z granatów. Tu z pomocą przychodzi jumpthrow, który umożliwia posłanie obiektu na wysokość, na którą inni gracze by tego nie zrobili dzięki dodaniu skoku do samego rzutu.

Aby włączyć jumpthrow w naszej grze musimy najpierw przygotować odpowiednie komendy i dodać je do gry. W tym celu należy wykonać poniższe kroki:

  1. Znajdujemy folder z grą i przechodzimy do folderu cfg. Ścieżka powinna wyglądać następująco: \\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\cfg\
  2. Następnie tworzymy plik z rozszerzeniem .cfg i nazywamy go jak chcemy
  3. Gdy nasz plik został utworzony otwieramy go przy pomocy Notatnika i wklejamy poniższe komendy:

alias "+jumpaction" "+jump;"

alias "+throwaction" "-attack; -attack2"

alias "-jumpaction" "-jump"

bind v "+jumpaction;+throwaction;"

alias "+runthrow" "+forward;+jump;"

alias "-runthrow" "-jump;-forward"

bind h "+runthrow;+throwaction"

Teraz pozostaje już tylko odpalić grę i włączyć konsolę przyciskiem „~”. Mając otwartą konsolę wpisujemy komendę: exec (nazwa naszego pliku) i od tego momentu jest ona aktywna w CS 2.

Powyższe komendy zostały przypisane kolejno do klawiszy v i h, ale możecie użyć dowolnych ustawień. Jeśli chcecie potrenować rzucanie granatów w ten sposób, to warto włączyć „Kamerę Granatów” przed przystąpieniem do rozgrywki, dzięki czemu zawsze będziecie wiedzieć, gdzie dokładnie leci rzucony przez was przedmiot.

Więcej na temat:   CS2

W CS2 dało się włączać cheaty zwyczajnie używając komend. Teraz gracze, którzy z nich korzystali dostają bany na dwa lata

CS2 jest w coraz lepszym stanie, ale niestety nie w każdym aspekcie. Od początku gra nie może skutecznie zwalczyć problemu nie tylko cheaterów, ale ogólnie graczy, którzy wspomagają się różnymi zakazanymi metodami.

W CS2 dało się włączać cheaty zwyczajnie używając komend. Teraz gracze, którzy z nich korzystali dostają bany na dwa lata

Jak zagrać 1v1 w CS2? Śpieszymy z wyjaśnieniami

Chcielibyście potrenować z przyjacielem przed rozpoczęciem prawdziwego meczu? A może czeka was starcie z innym graczem? W CS2 jest to prostsze niż myślicie.

Jak zagrać 1v1 w CS2? Śpieszymy z wyjaśnieniami

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem

Komenda na zmianę ręki, to jedna z popularniejszych komend w CS:GO. W tym tekście wyjaśniamy, czy skorzystacie z niej także w CS2.

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem