Kiedy premiera CS 2 - wyjaśniamy

CS:GO na Source 2 to temat, który spędza sen z oczu fanów strzelanki Valve. W tym miejscu dowiecie się, kiedy możecie spodziewać się debiutu tej popularnej produkcji w nowym wydaniu.

Kiedy premiera CS 2 - wyjaśniamy
Źródło fot. Valve
i

Aktualizacja:

Koniec ze spekulacjami! Valve w końcu oficjalnie zapowiedziało Counter-Strike’a 2. Zostanie udostępniony on w formie darmowej aktualizacji do CSGO. Będzie oznaczać to przeniesienie gry na silnik Source 2, co wiąże się oczywiście z wieloma rozmaitymi usprawnieniami. Mowa chociażby o nowej mechanice smoke’ów i przebudowę systemu tick rate.

Wiemy też na kiedy przewidziano jego premierę. CS2 trafi w nasze ręce jeszcze tego lata. Wówczas będziemy mogli przetestować wszystkie nowości przygotowane przez twórców.

Oryginalna wiadomość:

Według najnowszych doniesień, wydanie popularnej gry FPS - Counter-Strike: Global Offensive na silniku Source 2, może mieć miejsce już wkrótce. Według przecieków z wiarygodnych źródeł, gra może zadebiutować już wraz z kolejnym większym wydarzeniem w CS:GO.

CSGO na Source 2 – o co chodzi?

Silnik Source 2 to nowsza wersja silnika graficznego, który został wykorzystany w wielu popularnych grach, takich jak Dota 2, Half-Life: Alyx czy Artifact. Od momentu wprowadzenia go na rynek w 2015 roku, gracze oczekiwali, że Valve - twórca CS:GO - przeniesie swoją flagową grę na ten silnik.

Pierwsze przecieki na temat wykorzystania silnika Source 2 w CS:GO pojawiły się już kilka lat temu. Od tamtej pory fani gry czekają na oficjalne ogłoszenie premiery. Valve nadal nie potwierdziło oficjalnie, że pracuje nad grą, ale coraz więcej plotek i wycieków sugeruje, że to prawda, a premiera produkcji może się odbyć wkrótce.

Kiedy premiera CSGO na Source 2?

Ostatnie informacje sugerują, że premiera CS:GO na silniku Source 2 jest już bliska. Zgodnie z doniesieniami rozmaitych informatorów, Valve testuje już nową wersję gry i przygotowuje ją do wydania. Jednym z dowodów na to jest fakt, że w grze Dota 2, pojawiły się informacje sugerujące, że CS:GO na Source 2 znajduje się w fazie testów.

Pomimo braku oficjalnego potwierdzenia, fani CS:GO wierzą więc, że premiera gry na silniku Source 2 może mieć miejsce już wkrótce. Według specjalistów, wydanie gry na nowym silniku może przynieść wiele korzyści, takich jak poprawiona grafika, większa stabilność serwerów czy ulepszona fizyka. Oznaczałoby to, że gra pozostanie w czołówce najpopularniejszych gier FPS, przyciągając jednocześnie do siebie nowych graczy.

Ostatecznie, na chwilę obecną nie ma pewności, kiedy dokładnie CS:GO zostanie wydane na silniku Source 2. Jednakże, biorąc pod uwagę przecieki i informacje, które pojawiły się w ostatnich miesiącach, możemy spodziewać się, że oficjalne ogłoszenie pojawi się niebawem.

Niektórzy informatorzy sugerowali także, że CS:GO na Source 2 zostanie udostępnione graczom jeszcze w marcu lub najpóźniej 1 kwietnia. Ponadto w ramach ostatniej aktualizacji, w plikach gry pojawił się plik cs2.exe, co również może świadczyć o rychłej premierze produkcji. Warto śledzić dalsze doniesienia na ten temat, ponieważ na tę premierę z niecierpliwością czeka każdy fan gry.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
7

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

CS2 został oficjalnie zapowiedziany, a wraz z nim beta testy produkcji. Tutaj dowiecie się, jak możecie uzyskać do niej dostęp i czego się po niej spodziewać.

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Drużyna FaZe Clan na razie nie jest zachwycona nowym dymem z CS2, ale zmiana ma też swoich entuzjastów.

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali

Gracze Counter-Strike'a zaczęli już otrzymywać od Valve pierwsze zaproszenia do sprawdzenia testowej wersji długo oczekiwanego sequela strzelanki – CS2.

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali