Czy do CSGO powinny wrócić usunięte mapy? Gracze mają faworytów

W ostatniej aktualizacji do CSGO powróciła mapa Anubis. Wielu graczy wskazuje na inne usunięte już mapy, które chcieliby ponownie zobaczyć w grze.

Czy do CSGO powinny wrócić usunięte mapy? Gracze mają faworytów
Źródło fot. steamcommunity.com
i

Ostatnia aktualizacja w CSGO przyniosła dużo zmian. Oprócz osłabienia M4A1-S oraz AWP, największy wpływ na graczy miało zastąpienie Dusta II Anubisem wśród map „czynnej służby”. Wzbudziło to liczne dyskusje w społeczności.

Opinie o de_anubis były dość mieszane, między innymi ze względu na to, że spodziewano się raczej powrotu którejś ze starszych map jak Cobblestone, Cache czy Tuscan. Wiele osób chciało zobaczyć ich odświeżone wersje. Takie opinie wyraziło również wielu profesjonalnych graczy jak huNter, hampus czy HooXi.

Gracze chcą powrotu niektórych map

W związku z tym na Reddicie powstał wątek, którego autor zapytał graczy, jakie mapy chcieliby zobaczyć w CSGO. Pojawiło się tam wiele propozycji powrotu niektórych starych lokacji niedostępnych już obecnie w grze. Większość z nich nawiązywała do trybu gry „zamach bombowy”.

Dużą popularnością w komentarzach cieszył się Basalt, który zadebiutował w ramach operacji Riptide.

Czy do CSGO powinny wrócić usunięte mapy? Gracze mają faworytów - ilustracja #1
Źródło: Steam

Mapa nie zabawiła w CSGO długo. Została usunięta w lutym tego roku po jedynie 5 miesiącach od jej dodania. Mimo tak krótkiego czasu dostęności gracze zdążyli bardzo polubić de_basalt i domagają się teraz jej przywrócenia.

Wielu użytkowników wspomniało również o mapie Season. Pojawiła się ona w grze dwukrotnie, w trakcie operacji Vanguard oraz Bloodhound.

Czy do CSGO powinny wrócić usunięte mapy? Gracze mają faworytów - ilustracja #2
Źródło: Steam

Gracze chcieliby również ponownie zobaczyć w grze mapę Abbey. Została ona usunięta po jedynie trzech miesiącach dostępności.

Czy do CSGO powinny wrócić usunięte mapy? Gracze mają faworytów - ilustracja #3
Źródło: Steam

Wśród społeczności pojawiły się głosy, że oprócz samego dodawania map do gry, warto byłoby zobaczyć częstsze rotacje map „czynnej służby”. To niewątpliwie sprawiłoby, że CSGO stałoby się ciekawsze dla sporej liczby graczy. Obecnie jednak fanom gry pozostaje korzystanie z możliwości, jakie daje im odświeżony Anubis.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
2

Powieście sobie CSGO na ścianie, pojawiła się ciekawa opcja

Chcielibyście udekorować swoje mieszkanie motywami z CSGO? Jeśli tak, to właśnie trafiliście na dobry moment, by rozpocząć kolekcjonowanie gadżetów.

Powieście sobie CSGO na ścianie, pojawiła się ciekawa opcja

Valve zwleka z nową operacją do CSGO, więc gracz wymyślił ją za nich

W CSGO już od dawna nie pojawiła się żadna operacja, dlatego jeden z graczy wziął sprawy w swoje ręce. Wymyślona przez niego aktualizacja mogłaby być jedną z największych w grze.

Valve zwleka z nową operacją do CSGO, więc gracz wymyślił ją za nich

Kiedy nowa operacja w CSGO 2023?

Nowe operacje to coś, na co czekają wszyscy fani CSGO. Ale kiedy właściwie możemy spodziewać się debiutu kolejnego zestawu map? Tego dowiecie się w tym tekście.

Kiedy nowa operacja w CSGO 2023?