Czekanie na Source 2 jest męczące, tak fani CSGO odreagowali

Czy fani CSGO doczekają się kiedyś wprowadzenia do gry silnika Source 2? Miejmy nadzieję, że odpowiedź będzie inna niż ta, którą zaproponował nam autor viralowego filmiku.

Czekanie na Source 2 jest męczące, tak fani CSGO odreagowali
Źrodło fot. YouTube – Mount Myriad
i

O wprowadzeniu nowego silnika do CSGO spekuluje się już od lat (najnowsza plotka pochodziła z końca września), lecz Source 2 jak nie było, tak nie ma. Póki co nie zanosi się też na to, by ten stan rzeczy uległ zmianie.

Ile można czekać?

Nie dziwi więc, że premiera Source 2 stała się dla społeczności Counter-Strike’a pewnego rodzaju memem, żartem samym w sobie. Absencja nowego silnika otoczona jest już niemal takim samym kultem, jak pewna nigdy nie wydana trzecia część znanej serii od Valve.

Dlatego od czasu do czasu można natrafić na fanowskie przeróbki, które w zabawny sposób komentują kuriozalną counter-strike’ową rzeczywistość.

Tak jak w przypadku autora tego filmiku, który od wczoraj podbija Reddita. W tej niespełna półtora minutowej animacji dostajemy naprawdę ciekawy wgląd w potencjalny leak Source 2.

Filmik, który w istocie okazał się sprytnym „rickrollem” został wykonany przez youtubera o pseudonimie Mount Myriad, który specjalizuje się w animacjach z CSGO.

Całość to oczywiście żart, ale ze względu na pomysłowość i wykonanie nie mogliśmy o nim nie napisać. A sobie i Wam życzymy, żeby Valve w końcu zlitowało się nad graczami i wprowadziło Source 2 na salony.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

„Najgorszy Major ever” - finał turnieju CSGO wynudził kibiców

Wczoraj zakończył się Major IEM Rio. Mimo początkowych pozytywnych emocji wokół turnieju, finalnie fani oceniają go bardzo surowo.

„Najgorszy Major ever” - finał turnieju CSGO wynudził kibiców

Kiedy nowa operacja w CSGO 2022?

Nowe operacje to coś, na co czekają wszyscy fani CSGO. Ale kiedy właściwie możemy spodziewać się debiutu kolejnego zestawu map? Tego dowiecie się w tym tekście.

Kiedy nowa operacja w CSGO 2022?

Fani oszaleli ze szczęścia; łzy radości z powodu awansu na IEM Rio

Imperial jest ostatnią drużyną, której udało się zakwalifikować na IEM Rio 2022. Nadchodzący turniej może być niezapomnianym wydarzeniem dla brazylijskich fanów.

Fani oszaleli ze szczęścia; łzy radości z powodu awansu na IEM Rio