Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dandy Ace - v1.0.0.0.1 +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Dandy Ace . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,1 MB

pobrań480

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji7 kwietnia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

Num 1 – zdrowie

Num 2 – złoto/klejnoty

Num 3 – czas

Num 4 – łatwe eliminacje

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0.0.0.1 gry.

  • data aktualizacji: 7 kwietnia 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 4,1 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Dandy Ace

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Dandy Ace - v1.0.0.0.1 +4 Trainer trainer 4,1 MB 2021.04.07 476 4