Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,6 KB

pobrań7912

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji18 lipca 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (pliki auto.sav i config.txt) do katalogu, w którym przechowywane są save’y. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, by ich nie utracić.

Możesz już uruchomić grę, automatycznie uzyskując dostęp do wszystkich etapów trybu dla pojedynczego gracza.

  • data aktualizacji: 18 lipca 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 - Unlocker trainer 1,6 KB 2011.07.18 7,9K 5