Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

King's Bounty: Legenda - +10 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry King's Bounty: Legenda . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,1 MB

pobrań7460

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji19 listopada 2008

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 w menu głównym, a następnie uruchom grę. Pozwoli ci to na skorzystanie z następujących ułatwień:

NUMPAD1 – dodanie złota (po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na ikonkę złota)

NUMPAD2 – dodanie punktów kryształów (po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na ikonkę złota)

NUMPAD3 – dodanie runów (kod należy uaktywnić podczas pobytu na ekranie głównym, a następnie należy wybrać podgląd bohatera, klikając na jego portrecie)

NUMPAD4 – dodanie punktów doświadczenia (kod należy uaktywnić podczas pobytu na ekranie głównym, a następnie należy wybrać podgląd bohatera, klikając na jego portrecie)

NUMPAD5 – dodanie many (kod należy uaktywnić podczas pobytu na ekranie głównym, a następnie należy wybrać podgląd bohatera, klikając na jego portrecie)

NUMPAD6 – dodanie furii (kod należy uaktywnić podczas pobytu na ekranie głównym, a następnie należy wybrać podgląd bohatera, klikając na jego portrecie)

NUMPAD7 – dodanie punktów zdrowia (tylko podczas rozgrywania bitew; po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na jednostkę, która ma być wyleczona i wciśnij PPM)

NUMPAD8 – wysysanie energii życiowej (tylko podczas rozgrywania bitew; po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na jednostkę, która ma być osłabiona i wciśnij PPM)

NUMPAD9 – dodanie oddziałów (tylko podczas rozgrywania bitew; po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na typ jednostki, który ma się doczekać nowych rekrutów i wciśnij PPM)

NUMPAD0 – dodanie punktów ataku (tylko podczas rozgrywania bitew; po wciśnięciu klawisza szybko najedź myszką na jednostkę, która ma stać się silniejsza i wciśnij PPM)

  • data aktualizacji: 19 listopada 2008
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1,1 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry King's Bounty: Legenda

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

King's Bounty: Legenda - v1.65 +10 Trainer trainer 1,1 MB 2008.11.19 2,8K 1
King's Bounty: Legenda - v1.65 +1 Trainer trainer 1,1 MB 2009.01.26 2,2K 1
King's Bounty: Legenda - v1.7 +1 Trainer trainer 960,3 KB 2009.01.08 3,8K 0
King's Bounty: Legenda - +1 Trainer trainer 1,1 MB 2008.10.23 3K 0
King's Bounty: Legenda - +10 Trainer trainer 1,1 MB 2008.11.19 7,5K 0