Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 marca 2013, 12:24

Kody do gry Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate (ukryte bonusy) 3DS

Wstęp

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate to dwuwymiarowa platformówka, w której sterujemy łowcą wampirów, zajmując się badaniem rozbudowanych lokacji oraz staczaniem walk z wampirami i innymi potworami. W dalszej części tekstu informujemy o bonusowych elementach tej produkcji.

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonanie opisanych poniżej czynności pozwoli ci na odblokowanie niedostępnych początkowo bonusowych elementów gry:

Poziom trudności Hardcore – Musisz ukończyć całą grę na jednym z niższych poziomów trudności.

Dodatkowy filmik kończący grę – Musisz zaliczyć grę w 100 procentach (wszystkie poziomy trudności, wszystkie sekrety itp.).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 marca 2013