Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 czerwca 2011, 14:40

nieSławny: inFamous 2 (nagroda za ukończenie gry; bonusy związane z pierwszą częścią) PS3

Triki do gry

DWUKROTNE UKOŃCZENIE GRY

Producent przewidział specjalną nagrodę za dwukrotne ukończenie gry, czyli jako dobra i zła postać. Po tym jak dotarłeś do finału po raz drugi zaczekaj aż gra wyświetli napisy końcowe. Powinieneś otrzymać stosowną informację, mówiącą o tym, że odblokowane zostały wszystkie moce karmy. Gra przyzna Ci ponadto 15000 punktów doświadczenia na zakup brakujących pozycji.

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEGO OBSZARU ŚWIATA

Jeżeli chcesz we wczesnej fazie rozgrywki uzyskać dostęp do sekcji mapy oznaczonej jako Flood Town, to możesz pomóc sobie edytorem misji i umieścić bohatera wysoko nad podniesionym mostem prowadzącym do tej lokacji. Po wyjściu z edytora wystarczy przelecieć na drugą stronę.

BONUSY ZA UKOŃCZENIE PIERWSZEJ CZĘŚCI

inFamous 2 przewiduje różnorakie bonusy za ukończenie pierwszej części serii. Nie musisz na szczęście dysponować zapisanymi stanami gry, a jedynie dowodem zdobytych trofeów, tak więc zadbaj o to żeby zalogować się na identycznym koncie użytkownika. Lista premii obejmuje między innymi dodatkowe punkty doświadczenia i darmowe rdzenie energetyczne.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 czerwca 2011

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz