Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lipca 2009, 15:22

Kody do gry Fight Night Round 4 X360, PS3

Triki do gry

Wykorzystanie błędu w konstrukcji gry

Uwaga! Opisana tu metoda dotyczy podstawowej, niespatchowanej wersji gry. Po zainstalowaniu ewentualnych łatek ułatwienie to może stracić na ważności!

Rozpocznij od nowa tryb Legacy Mode i wygraj swój pierwszy turniej. Przejdź następnie do wyników ostatniej walki i wciśnij B, za co nagrodzony zostaniesz punktami rozwoju. Trik ten możesz powtarzać tak długo aż wszystkie współczynniki osiągną maksymalny poziom.

Odblokowanie ukrytych akcesoriów

W celu odblokowania akcesoriów do trybu offline zdobądź rangę najlepszego zawodnika wszechczasów (G.O.A.T.) i zostań mistrzem dwóch różnych dywizji w trybie Legacy Mode.

W celu odblokowania akcesoriów do trybu online w trakcie toczenia potyczek sieciowych zdobądź pasy mistrzowskie trzech różnych klas – lekkiej, średniej i ciężkiej.

Dodatkowo, wygrywając pierwszą profesjonalną walkę możesz pozyskać szlafrok Mike’a Tysona, a wygrywając pierwsze mistrzostwa spodenki gladiatora.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lipca 2009