Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:54

Omen of Sorrow (triki) PC

Wstęp

Omen of Sorrow jest stworzoną przez studio AOne Games bijatyką utrzymaną w klimatach gotyckich horrorów. W trakcie zabawy możemy wcielić się w takie postacie, jak Drakula, potwór Frankesteina czy wilkołak i stanąć do pojedynków na mrocznych arenach. Kluczem do najsprawniejszego eliminowania przeciwników jest nauczenie się całych kombinacji przycisków. Tytuł oferuje zarówno zabawę solową, jak i wieloosobową.

Triki do gry

Thalessa

Aby odblokować Thalessę, musisz ukończyć tryb Arcade na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz