Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 maja 2019, 17:29

Kody do gry Mortal Kombat X (triki) PS4

Wstęp

Mortal Kombat X jest kolejną odsłoną kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk. Za jej stworzenie odpowiada studio NetherRealm. Reguły zabawy są proste – dwójka wojowników wybranych z puli kilkudziesięciu (w której znajdują się tak ikoniczne postacie, jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden czy Liu Kang) ściera się na zróżnicowanych arenach. Kluczem do zwycięstwa jest zręczność i sprawne wykorzystywanie specjalnych umiejętności oraz combosów charakterystycznych dla danego bohatera. Tytuł oferuje kilka trybów zabawy, w tym kampanię fabularną oraz pojedynki sieciowe.

Triki do gry

Graj bez wariacji bohatera

Na ekranie wyboru bohatera zaznacz jednego z nich, wciśnij dwukrotnie przycisk Góra, a następnie Trójkąt. Zagrasz w ten sposób postacią bez żadnych wariacji.

Alternatywne kolory kostiumów

Przed wyborem postaci wciśnij Kwadrat, by otworzyć menu odblokowanych kostiumów. Zaznacz jeden z nich, wciśnij przycisk Options, a następnie wybierz go. W trakcie walki będzie on w innym kolorze.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 maja 2019