Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 stycznia 2019, 20:13

Asdivine Hearts (triki) PC, PS4, XONE, Switch, AND, iOS, WiiU, PSV

Wstęp

Asdivine Hearts to jRPG autorstwa studia Kemco. Akcja tytułu toczy się w magicznej krainie fantasy. Gracze obejmują kontrolę nad drużyną bohaterów, których zadaniem jest powstrzymanie nadchodzącej apokalipsy. Podczas wędrówki zwiedzą oni spore połacie świata, spotkają liczne postacie niezależne, dla których będą mogli wykonać zadania opcjonalne, rozwiną swoje umiejętności i rzecz jasna staną do walk z niebezpiecznymi przeciwnikami.

Triki do gry

Szybkie magiczne doświadczenie

Jeśli obdarujesz magicznym Klejnotem postać, która już posiada coś takiego, podwoisz w ten sposób liczbę punktów magicznego doświadczenia zdobywanego po bitwie. Przykładem może być danie Uriel Klejnotu Cienia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 stycznia 2019