Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 grudnia 2018, 09:22

Mutant Year Zero: Road to Eden (triki) PC

Wstęp

Mutant Year Zero: Road to Eden jest strategią turową z elementami RPG od studia The Bearded Ladies. Jej akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie zamieszkałym przez mutanty i antropomorficzne zwierzęta. Gracze obejmują kontrolę nad barwną grupką poszukiwaczy tytułowego, mitycznego Edenu. Po drodze będą musieli stoczyć liczne walki (zrealizowane w sposób podobny do tego, który widzieliśmy w reboocie cyklu XCOM), rozwijać umiejętności swoich podopiecznych i kupować coraz lepszy sprzęt.

Triki do gry

Wyłączenie filmików początkowych

Zlokalizuj miejsce, w którym zainstalowana jest gra. Odnajdź folder ZoneUE4ContentMovies. Otwórz go i usuń wszystkie znajdujące się tam filmy (pamiętaj, by dla bezpieczeństwa zrobić kopie zapasowe). W ten sposób po uruchomieniu tytułu od razu trafisz do menu głównego.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 grudnia 2018