Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 grudnia 2018, 14:08

Kody do gry Just Cause 4 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Just Cause 4 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier akcji z otwartym światem od studia Avalanche. W tytule ponownie wcielamy się w agenta Rico Rodrigueza, który tym razem trafia do fikcyjnego południowoamerykańskiego państwa Solis, gdzie jego zadaniem jest obalenie niejakiego Oscara Espinosy i stojącej za nim organizacji paramilitarnej Czarna Ręka, której przewodzi Gabriela Morales. Protagonista wykonuje misję w swój ulubiony sposób – niszcząc budynki i siejąc nieopisany chaos. Lecz musi się mieć na baczności, gdyż zagrożenie dla niego stanowią nie tylko wrodzy żołnierze, ale również nieprzewidywalna pogoda.

Triki do gry

Łatwe Punkty Chaosu

Wsiądź do helikoptera Spectre Attack, który znajduje się w Prospero Astillero w Delta Rio Wanay i poleć do dowolnej bazy Czarnej Ręki, niezależnie od tego, czy jest ona w rękach rebeliantów, czy nie. Namierz czerwone struktury z talerzami radaru, pylonami i skrzynkami z zasilaniem. Wystrzel w nie sto rakiet, by je zniszczyć. W ten sposób łatwo napełnisz wskaźnik Chaosu za jednym podejściem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 grudnia 2018