Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 grudnia 2018, 14:06

Darksiders III (triki) PC

Wstęp

Darksiders III jest kolejną odsłoną słynnego cyklu slasherów. Za jej stworzenie odpowiada studio Gunfire Games. Wcielamy się w niej w Furię, której zadaniem jest złapanie Siedmiu Grzechów Głównych i ich sługusów, którzy pustoszą Ziemię. W trakcie zabawy przyjdzie nam nie tylko mordować hordy przeciwników, ale również wykazać się zręcznością podczas pokonywania sekcji platformowych oraz umiejętnością logicznego myślenia przy rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Triki do gry

Zmiana limitu FPS

Odnajdź plik GameUserSettings.ini, który powinien znajdować się w:

C:\Użytkownicy\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\Darksiders3\Saved

Otwórz go za pomocą notatnika i odnajdź linię FrameRateLimit=0. Końcową wartość zmień na taką, jaką ma wynosić limit FPS w twojej grze. Aby znieść go całkowicie, zamiast zera wpisz 999.

Uwaga! Jeśli w grze odwiedzisz ekran ustawień, będziesz musiał całą procedurę przejść od nowa.

Pamiętaj, by przed zmianą danych na wszelki wypadek stworzyć kopię zapasową pliku GameUserSettings.ini

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 grudnia 2018