Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 grudnia 2018, 14:06

Bulletstorm: Full Clip Edition (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Bulletstorm: Full Clip Edition jest odświeżoną wersją strzelanki FPP od polskiego studia People Can Fly. Jej głównym bohaterem jest Grayson Hunt, wyjęty spod prawa żołnierz, który po ataku na statek złego generała Sarrano trafia wraz ze swoją drużyną na pełną mięsożernych roślin i dzikich plemion planetę Stygia. W trakcie swojej wędrówki po nieprzyjaznej powierzchni tego świata protagoniście przyjdzie zmierzyć się z licznymi przeciwnikami. Podczas starć liczy się nie tylko efektywność, ale również efektowność. Im bardziej widowiskowe eliminacje, tym więcej punktów na ulepszanie broni dostajemy.

Triki do gry

Tryb Overkill

Aby odblokować tryb Overkill, ukończ grę co najmniej raz na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 grudnia 2018