Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 października 2018, 17:11

Auta 3: Wysokie obroty (triki) PS4, XONE, Switch, X360, PS3, WiiU

Wstęp

Cars 3: Driven to Win jest kolejną odsłoną cyklu gier wyścigowych opartych na popularnej serii filmów animowanych od Pixar. Głównymi bohaterami tytułu są Zygzak McQueena i Cruz Ramirez, którzy przygotowują się do rywalizacji z ich wielkim przeciwnikiem - Jacksonem Stormem. Podczas zabawy możemy wybrać jeden z ponad 20 samochodów-postaci i wziąć udział w szeregu zręcznościowych wyścigów w stylu Mario Kart.

Triki do gry

Mack

Aby odblokować Macka (ciężarówkę), zdobądź wszystkie jego czapki na planszy Thomasville Playground.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 października 2018