Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 czerwca 2018, 15:49

Kody do gry Agents of Mayhem (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Agents of Mayhem to dynamiczna gra akcji z otwartym światem stworzona przez studio Violation, znane z serii Red Faction oraz Saints Row. Wcielamy się w niej w pracowników organizacji M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds), czyli organizacji zrzeszającej superagentów z całego świata, którzy muszą stawić czoła superzłoczyńcom z L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations). Polem bitwy jest futurystyczny Seul. Do walki można poprowadzić kilku różnych bohaterów różniących się umiejętnościami.

Triki do gry

Łatwe pieniądze

Tuż po tym jak odblokujesz departament Requisitions w ARK, posterunki placówki handlowej Relic staną się dostępne. Gdy przejmiesz jeden z nich, będzie on generował 180 dolarów na minutę gry. Łącznie możesz podbić 4 posterunki, co daje 720 dolarów na minutę. Zostaw po prostu grę włączoną i zajmij się innymi rzeczami, a szybko zarobisz sporą sumę pieniędzy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 czerwca 2018