Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Część 8 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie poradnik Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Część 8

Pani Frał dalej pozostaje jednak zainfekowana. Sprawa ta poróżniła chłopców, którzy podzielili się na dwie grupy, a każda ma swój własny plan na poradzenie sobie z kosmicznym zagrożeniem. Przenosimy się do realizacji pomysłu Anusiaka i Czesia, polegającego na przywaleniu facetce suwenirą, czyli zwyczajnie maczugą.

1 - Część 8 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Takim orężem dysponuje kierowca autokaru, który jednak żąda w zamian czegoś do picia, jak na prawdziwego satanistę z rana przystało - Część 8 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Takim orężem dysponuje kierowca autokaru, który jednak żąda w zamian czegoś do picia, jak na prawdziwego satanistę z rana przystało. Przy chodniku stoi i czeka najprawdopodobniej na fangę w nos Zajkowski (53 ). Migiem spełnij jego życzenie, po czym wejdź do kościoła zabierając z ołtarza wino mszalne (54 ). Wyjdź nazad na ulicę idąc w lewo na cmentarz. Poinformuj Higienistkę, że Zajkowski leży na ulicy i broczy krwią. Dobre serduszko pulchnej sanitariuszki w mig da o sobie znać, co umożliwi bezproblemowy dostęp do grobu Marcela. Chwytając za łom z inwentarza podnieś płytę nagrobną (55 ) oraz zabierz znajdujące się wewnątrz znicze z wodą (56 ).

2 - Część 8 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Wino zanieś kierowcy autokaru (57 ) - Część 8 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Wino zanieś kierowcy autokaru (57 ). Będzie go trochę paliło, co nie dziwne skoro zostało poświecone. Przelej więc wodę ze zniczy do pustej butelki i daj mu ją z powrotem. Teraz już będzie OK, za co nagrodzony zostaniesz pokaźnych rozmiarów maczugą.