Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie poradnik Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Część 5

Na jaw wychodzi nowy problem. Otóż pani Frał informuje wszem i wobec, iż jutrzejszego dnia odbędzie się kartkówka, sprawdzająca wiedzę w zakresu wszystkiego co do tej pory można było się nauczyć w szkole. To zdecydowanie nie na rękę naszym bohaterom, wszak dzisiaj w telewizji lecą kolejne przygody majora Kupricza. Akcję z kroplami na przeczyszczenie pora więc zacząć.

1 - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Z umywalki podnieś mydło w płynie (26 ), Czesio sam będzie wiedział co dolać do pojemnika - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Z umywalki podnieś mydło w płynie (26 ), Czesio sam będzie wiedział co dolać do pojemnika. Wyjdź na korytarz i skieruj się w prawo do sklepiku. Dzięki karcie kredytowej Maślany kup (27 ) bułkę słodką z przyklejoną osą. Wróć z powrotem przed ubikacje ale tym razem, po raz pierwszy w grze wejdź do klasy (drzwi z lewej). W środku złap nożyczki (28 ) leżące na ławce, przy której zwyczajowo siedzi Konieczko z Anusiakiem. Użyj je na kwiatkach stojących na parapecie (29 ), a potem zdobyte w ten sposób płatki włóż do zbiornika z podrasowanym mydłem . Jesteśmy już bardzo blisko celu.

2 - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Opuść klasę - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Opuść klasę. Podreptaj dwa ekrany w lewo (możesz po drodze dla zabawy odwiedzić Higienistkę), do lokacji gdzie na początku przygody walczyłeś z kamerą. Obecnie pracuje tam dozorca, który podczas chwilowej zadumy wspomina o perfumach Mocarz. Zauważ, że kiedy wróci do swoich obowiązków, zostawi na ławce gazetę (30 ). Schowaj ją do inwentarza, po czym wytnij nożyczkami ze środka potrzebną etykietę. Złącz kawałek papieru z perfumami , tworząc tym samym flakonik domowej roboty Mocarza. Przekaż cieciowi (31 ) jego obiekt westchnień. Dozorca pójdzie się popsikać, pozostawiając bez opieki swojego kwiatka w słoiku . Oczywiście gwizdnij go z parapetu (32 ).

Teraz musisz wrócić do klasy, ale uprzednio przenieś osę do słoika po kwiatku. Użyj go na Andżelice (33 ), która z wrażenia padnie na podłogę, co wymagać będzie interwencji Higienistki. Czyż nie o to nam chodziło? Maślana sam uda się do gabinetu i przyniesie poszukiwane krople przeczyszczające .

3 - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Przed rozpoczęciem operacji trzeba jednak jeszcze zadbać o anonimowość - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Przed rozpoczęciem operacji trzeba jednak jeszcze zadbać o anonimowość. W tym celu zawitamy do damskiej ubikacji. Kiedy tylko Czesio i Maślana znajdą się na terytorium wroga, przejdź do lokacji z kabinami (najbardziej na prawo). Na drugiej z kolei muszli leżą dwie rolki papieru toaletowego (34 ), który posłuży chłopcom do stosownego kamuflażu.

Opuść łazienkę. Korytarzem idź w prawo wstępując dumnie do pokoju nauczycielskiego. Wlej krople do kubka leżącego na stole (35 ), a następnie czmychnij ile sił w nogach do tutejszej ubikacji (36 ). Facetka nie poczuje się najlepiej i podczas siadania na muszli odsłoni naszym bohaterom przyczynę swojego zachowania - zdradliwy, obcy korek przyczepiony do tylnej części jej ciała.

4 - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Gazowanie w toku, o czym zdają się słyszeć Anusiak i Konieczko stojący na szkolnym korytarzu - Część 5 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Gazowanie w toku, o czym zdają się słyszeć Anusiak i Konieczko stojący na szkolnym korytarzu. Obaj postanawiają ratować swoich przyjaciół. W męskiej ubikacji, do której przeszli, znalazła się Andżelika zmieniała tu swój tampon (ah ten niezdarny Czesio). To szczęśliwy zbieg okoliczności biorąc pod uwagę plan wysadzenie kibelków w całej szkole. Przejdź więc do widoku kabin, wrzucając do drugiego od lewej WC (37 ) trochę karbidu . To nie wszystko bowiem potrzebny jest jeszcze wspomniany tampon , czekający na nowego właściciela niedaleko na podłodze (38 ). Dodaj go do muszli, do której wrzucałeś karbid, słusznie oczekując wielkiego bum.