Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Część 4 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie poradnik Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Część 4

Wracamy do historii chłopców. Wizyta u Higienistki zaowocuje decyzją o walce z bezwzględnym systemem metodami partyzanckimi, czego gorącym zwolennikiem jest oczywiście Czesio. Cel numer jeden - cyborg zastępujący sanitariuszkę.

1 - Część 4 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Wybuchowy karbid już mamy, teraz trzeba tylko znaleźć sposób na jego użycie - Część 4 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Wybuchowy karbid już mamy, teraz trzeba tylko znaleźć sposób na jego użycie. Przespaceruj się troszkę w prawo, sięgnij po puszkę spod ławki (20 ) i wrzuć do niej garść podarunku od Higienistki. Idź korytarzem aż dotrzesz do części z łazienkami. Zanim wejdziesz do męskiej, przywal profilaktycznie Zajkoskiemu aż mu sznurówki wypadną (21 ). Znalezione nie kradzione więc schowaj je w te pędy do kieszeni.

W ubikacji zwróć uwagę na kiepy (22 ) oraz zapałki (23 ) leżące na umywalce, to z pewnością będzie jakaś pomoc. Podejdź do pisuarów i znowu korzystając ze zbliżenia widoku na jeden (24 ), włóż do muszli puszkę z karbidem. Odkręć wodę (przycisk u góry; zmieni się kursor) chowając za moment już praktycznie ukończoną petardę do inwentarza. Wystarczy jeszcze tylko dodać do niej sznurówkę i można na jednej nodze gnać do medycznego robota.

2 - Część 4 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Sprezentuj mu wybuchową niespodziankę (25 ) podpalając lont zapałkami - Część 4 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Sprezentuj mu wybuchową niespodziankę (25 ) podpalając lont zapałkami . Będzie to nawet misja ukończona z małym bonusem, ale o tym to się już sam przekonaj.