Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Część 2 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie poradnik Włatcy Móch: Wrzód na dópie

Część 2

Skoro zrezygnowaliśmy z pouczających lekcji, wypadałoby jakoś zorganizować sobie wolny czas, np. grą w Magicznych Wojowników. Szkopuł w tym, że trójka bohaterów (Czesio poszedł tresować muchy) natknęła się na policjantów, którzy za wagary zdążyli już zgarnąć dwóch lokalnych urwisów.

1 - Część 2 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry
Szczęśliwie się złożyło, że w pobliskim sklepie dochodzi właśnie do przestępstwa na tle rabunkowym - Część 2 | Opis przejścia Włatcy Móch Wrzód na dópie - Włatcy Móch: Wrzód na dópie - poradnik do gry

Szczęśliwie się złożyło, że w pobliskim sklepie dochodzi właśnie do przestępstwa na tle rabunkowym. To powinno zainteresować stróżów prawa. Podejdź więc do kosza na śmieci i wyciągnij ze środka łom (7 ). Przypatrz się zaraz luźnej cegłówce położnej nad skrzynką pocztową (8 ). Ręką nie da się jej wyciągnąć ale od czego jest nasz przed chwilą zdobyty przedmiot? Za łom chwyci Anusiak i wygrzebie upartą cegłę , którą najlepiej od razu użyć na szybie od sklepu (9 ). Bandyci wybiegną w popłochu, wtórować im będą policjanci, a my zyskamy spokojną drogę do domu.