Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Spider Man 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Spider Man 2 - poradnik do gry

Spider Man 2 - poradnik do gry

Who's the Venom? Spider Man 2 poradnik znajdźkowy to porady na start, wszystkie trofea. Przedstawiamy wszystkie Spider-boty, Kostiumy, Skrytki Prowlera, Gniazda Symbiontów, zdjęcia, Wspomnienia Marko, Mysteria, Brooklyn Visions, Eksperymenty FEM, Flame, Zasłony Łowców.

Ostatnia aktualizacja: 9 listopada 2023

Nasz poradnik do Spider Man 2 opisuje wszystkie znajdźki i najważniejsze lokacje w grze. Znajdziecie tu listę wszystkich kostiumów Malesa i Petera oraz porady dotyczące walk z najtrudniejszymi bossami. Na interaktywnej mapie zaznaczyliśmy wszystkie Spider-boty, Wspomnienia Marko, Skrytki Prowlera, Eksperymenty FEM, skrzynie z rzadkimi częściami sprzętu oraz misje poboczne. Wyjaśniamy jak zdobyć żetony miejskie i żetony bohatera.

Spider Man 2: Zawartość poradnika

Poradnik Spider Man 2 otwierają Podstawy, w których znajdziecie najważniejsza zagadnienia związane z grą. Znajdziecie tam listę wszystkich kostiumów dla Milesa i Petera.

Drugim rozdziałem jest FAQ, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wyjaśniamy jak odblokować szybką podróż oraz czy można dowolnie przełączać postać między Peterem a Milesem. Dowiecie się kim jest Cindy oraz jak rozwiązać zagadkę w kuchni Connorsa.

Największym rozdziałem poradnika Spider Man 2 jest opis znajdziek. Na osobnym stronach sprawdzicie gdzie są wszystkie Spider-boty, Skrytki Prowlera oraz gdzie zrobić zdjęcia w mieście. Dokładnie opisujemy wszystkie Wspomnienia Marko, Zasłony Łowców oraz Bazy Łowców, Mysteria, Eksperymenty FEM, Flame, Gniazda Symbiontów, Zgłoszenia z MSMZS, Nierozpoznane Cele i Muzeum Kultury.

W ostatnim rozdziale przeczytacie informacje na temat długości gry oraz wszystkich edycjach Spider Man 2. Dowiecie się ile miejsca na dysku potrzebne jest na zainstalowanie gry. Strona trofea i osiągnięcia pomoże wam zdobyć platynę. Wyjaśniamy jak zdobyć trofeum Home Run i Po prostu odpuść.

Spider Man 2: Interaktywna mapa

W naszym serwisie gamepressure.com znajdziecie interaktywną mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze lokacje i znajdźki w grze Marvel's Spider Man 2. Sprawdzicie tam gdzie są wszystkie Spider Boty, Big Apple Ballers Stadium i trofeum naukowe Milesa i Phin. Zaznaczyliśmy wszystkie skrzynki z rzadkimi częściami sprzętu.

Spider Man 2: Szybkie porady na start

 1. Poświęćcie chwilę na naukę idealnych uników i idealne parowanie ciosów. Niektórych ataków, szczególnie walcząc ze specjalnym typem wroga, nie da się uniknąć. Najlepiej więc opanować technikę uników i blokad już od samego początku gry.
 2. Pierwsze części sprzętu wydajcie na ulepszenia kostiumu zamiast na nowe kostiumy. Ulepszcie w nim zdrowie i obrażenia. Na mapie znajdziecie wiele skrzyń z częściami sprzętu, więc gromadzenie tych elementów nie powinno stanowić problemów. Najwięcej części sprzętu dostaniecie za niwelowanie przestępczości, która pojawia się losowo na mapie.
 3. Spider-boty to jedne z najtrudniejszych znajdziek do zebrania. Wszystkie inne aktywności i przedmioty kolekcjonerskie pojawią się na mapie i minimapie gdy będziecie przelatywać nad budynkami. Spider-boty wydają jedynie charakterystyczny dźwięk i pulsują różowo-zielonym światłem i to dopiero wtedy, gdy znajdziecie się w odpowiedniej odległości. Najlepszym sposobem na znalezienie wszystkich 42 Spider-botów jest bujanie się między budynkami miasta lub skakanie po dachach. Podczas szybkiego lotu łatwo przegapić te niewielki pajączki.

Więcej przydatnych wskazówek dla początkującego gracza znajdziecie na stronie: Porady na start.

Spider Man 2: Wszystkie kostiumy

W grze Marvel's Spider Man 2 jest aż 34 kostiumów dla Petera Parkera oraz 34 kostiumów dla Milesa Moralesa. Na stronie Wszystkie kostiumy dokładnie opisaliśmy każdy z nich oraz sposób jego odblokowania.

Spider Man 2: FAQ

 1. Jak odblokować szybką podróż? - tutaj dowiecie się jak korzystać z szybkiej podróży i kiedy zostanie odblokowana. W Spider-Man 2 podróż metrem wygląda zupełnie inaczej niż w poprzedniej części gry.
 2. Czy można przełączać postać między Peterem a Milesem? - w Spider-Man 2 będziecie mogli wybrać między graniem postacią Petera a Milesa, jednak tylko w niektórych momentach gry. Sprawdźcie nasz poradnik, aby dowiedzieć się więcej.
 3. Jak rozwiązać zagadkę z pianinem w kuchni Connorsa? - w naszym poradniku znajdziecie rozwiązanie zagadki w domu Jaszczura. Wyjaśniamy jak rozwiązać zagadkę z pianiem i otworzyć drzwi do piwnicy.
 4. Kim jest Cindy? - na tej stronie opisaliśmy dwie sceny po napisach końcowych. Dowiecie się jakie postacie mogą pojawić się w następnej grze i kim jest Cindy Moon.

Spider Man 2: Wszystkie znajdźki

Na stronie ze wszystkimi znajdźkami sprawdzicie jakie przedmioty możecie zebrać w Spider Man 2.

 1. Spider Boty - za zbieranie tych małych mechanicznych pajączków otrzymacie punkty doświadczenia oraz części sprzętu. Gdy zbierzecie całą kolekcję 42 Spider Botów odblokujecie trofeum Dziwne protokoły bezprzewodowe i kostium Agent SHIELD.
 2. Szanse na zdjęcia - podczas przechodzenia głównej fabuły otrzymacie zadanie zebrania 23 zdjęć najciekawszych miejsc w mieście. Za zebranie całej kolekcji otrzymacie punkty doświadczenia oraz sporo żetonów miejskich.
 3. Skrytki Prowlera - za odnalezienie 10 Skrytek Prowlera dostaniecie spory zapas rzadkich części sprzętu oraz poznacie sekret związany z Aaronem Davisem.
 4. Wspomnienia Marko - jeśli chcecie dowiedzieć się jaki los w Spider Man 2 spotkał Flinta Marko, odnajdźcie wszystkie 14 kryształów z jego wspomnieniami. Za zebranie całej kolekcji otrzymacie trofeum Ziarenka Piasku, punkty doświadczenia oraz żetony miejskie.
 5. Gniazda symbiontów - zniszczenie 10 gniazd symbiontów nagrodzi was kostiumem Król w Czerni i trofeum Dezynsekcja oraz sporą ilością punktów doświadczenia i żetonów bohatera.
 6. Zasłony i bazy łowców - po wyczyszczeniu 11 zasłon łowców odkryjecie 4 bazy łowców. W każdej bazie znajdziecie skrzynię z rzadkimi częściami sprzętu. Za zlikwidowanie wszystkich baz zdobędziecie trofeum Znaleźć i zniszczyć oraz kostium ostatnie łowy dla Petera i kostium niebezpieczna gra dla Milesa.
 7. Eksperymenty FEM - w tych znajdźkach będziecie musieli rozwiązać zagadki z roślinami. Po ukończeniu 9 eksperymentów FEM otrzymacie kostium historia życia dla Petera i trofeum Fundacyjny fundament.
 8. Zgłoszenia z MSMZS - w aplikacji MSMZS znajdziecie 6 misji pobocznych. Za każdą misję dostaniecie punkty doświadczenia, części sprzętu oraz żetony bohatera.
 9. Nierozpoznane cele - gdy odszyfrujecie wiadomości z 8 nierozpoznanych celów, zdobędziecie trofeum Gromadzenie danych. Po zwiedzeniu apartamentu Kameleona odkryjecie prawdę o rodzinie Kravena.
 10. Mysteria - w Marvel's Spider Man 2 znajdziecie 9 Mysteriów. Na koniec odblokujecie misję Grand Finale, w której zmierzycie się z Mysterio. Za pokonanie Quentina Becka otrzymacie kostium sztuczek i trofeum Pod maską.
 11. Brooklyn Visions - w szkole Milesa możecie wykonać 5 misji pobocznych. Ostatnie zadanie nagrodzi was kostiumem Boricua dla Milesa.
 12. Muzea kultury - te znajdźki związane są z 2 misjami pobocznymi, Bebop i Hard Bop. Po ukończeniu wszystkich muzeów kultury dostaniecie kostium dźwięki miasta oraz trofeum Społeczność.
 13. The Flame - za ukończenie 4 misji the Flame otrzymacie kostium wybawiciel dla Petera oraz trofeum Karmazynowa godzina.

Spider Man 2: Wszystkie Trofea / Osiągnięcia

 1. Jak odblokować trofeum Home Run? - jeśli macie trudności ze znalezieniem stadionu do zaliczenia tego trofeum, przeczytajcie nasz poradnik, aby dowiedzieć się więcej.
 2. Jak odblokować trofeum Po prostu odpuść? - na ta tej stronie wyjaśniamy jak zdobyć najtrudniejsze trofeum w Spider Man 2. Aby odnaleźć puchar Milesa i Phin, trzeba dobrze znać poprzednią część gry.

Więcej wskazówek dotyczących osiągnięć znajdziecie w naszym poradniku trofeowym na stronie: Trofea/Osiągnięcia.

Spider Man 2: Długość gry

Jeśli chcecie sprawdzić ile zajmie wam przejście Spider Man 2 zajrzyjcie na stronę Długość gry. Opisaliśmy tam ile zajmuje główna fabuła, a ile czasu trzeba poświęcić, aby zaliczyć grę na 100% i wbić platynę.

Spider Man 2: Edycje gry

Na stronie Edycje gry znajdziecie dokładne informacje o Digital Deluxe oraz co zawiera kolekcjonerka Spider Man 2. Dowiecie się jakie dodatkowe kostiumy oferują droższe wersje gry i co otrzymacie jeśli kupicie grę w przedsprzedaży.

Autor Poradnika

Olga Fiszer

Olga Fiszer

Była pracownica korpo, która pewnego pięknego dnia postanowiła rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. A tak dokładanie do Wielkiej Brytanii, gdzie poświęciła się zbieraniu dóbr popkulturowych. Do GOL-owych poradników dołączyła w 2019 r. Od czasu do czasu natkniecie się również na jej wpisy o klockach LEGO, które to z zamiłowaniem kolekcjonuje od wielu lat. Do jej ulubionych gatunków gier należą przede wszystkich RPG-i i jRPG-i, klasyczne RTS-y, jak również dziwaczne indyczki. Gdy, pomimo pokaźnego zbioru gier, stwierdza, że nie ma w co grać, odpala po raz setny Harvest Moona, Stardew Valley, któregoś z KOTOR-ów lub Baldur’s Gate 2 (Cienie Amn, nie Tron Bhaala – nigdy nie pytajcie dlaczego). Po godzinach lubi rujnować swój wzrok, malując figurki w źle oświetlonym pokoju lub podziwiać nagromadzone kolekcjonerki i retro konsole.

więcej


Informacje o Spider Man 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 19 października 2023

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.