Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Lies of P - poradnik do gry

Lies of P - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? Lies of P poradnik, porady

Szalona marionetka klaun jest opcjonalnym bossem, przechadza się on po ulicy Rosy Isabelle. Na naszej stronie poradnika do Lies of P przeczytacie o najlepszej taktyce, która pozwoli Wam łatwo pokonać tego bossa.

Ostatnia aktualizacja: 18 września 2023

Na ulicy Rosy Isabelle pojawi się opcjonalny boss o dużych rozmiarach - Szalona marionetka klaun. Znajduje się on nieopodal wejścia do Opery Estella. W naszym poradniku do Lies of P znajdziecie przydatne porady, które pozwolą Wam z łatwością zmierzyć się z tym przeciwnikiem. Co więcej, podajemy tu również jego dokładną lokalizację i nagrody jakie otrzymacie za zabicie go.

Gdzie znaleźć Szaloną marionetkę klauna?

Po otworzeniu skrótu, który znajduje się przy Stargazerze o nazwie - Wejście na ulicę Rosy Isabelle, skręćcie w lewo. Zauważycie drogę, która płonie, a na niej znajdować się będą marionetki z miotaczami płomieni. Na samym końcu ulicy zauważycie Szaloną marionetkę klauna.

Zamiast walczyć z nim tutaj, zalecamy zignorować go i pobiec przed siebie. Uważajcie na wielką kulę, która płonie i będzie przemieszczać się po ulicy. Gdy unikniecie zagrożenia, idźcie dalej, aby odkryć nowy Stargazer - Wejście do Opery Estella. Stamtąd o wiele szybciej dojdziecie do bossa w przypadku przegranej.

1 - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Jak walczyć z Szaloną marionetką klaunem?

Przede wszystkim musicie pamiętać o blokowaniu - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Przede wszystkim musicie pamiętać o blokowaniu. Przeciwnik będzie często atakował seriami. Jeśli nauczycie się perfekcyjnie blokować jego ciosy, o wiele szybciej wprowadzicie go w stan otumanienia.

Gdy jego zdrowie zacznie świecić na biało, wykonajcie mocny atak, aby wyprowadzić go z równowagi i ogłuszyć - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Gdy jego zdrowie zacznie świecić na biało, wykonajcie mocny atak, aby wyprowadzić go z równowagi i ogłuszyć. Następnie wykonajcie śmiercionośny atak, który zada spore obrażenia.

Szalona marionetka klaun często będzie atakować trzykrotnie - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Szalona marionetka klaun często będzie atakować trzykrotnie. Dwa pierwsze ataki są wyprowadzane zaraz po sobie, natomiast trzeci jest opóźniony i kończy się skokiem. Zablokujcie dwukrotnie jego ciosy, a przy trzecim zróbcie unik w bok, aby swobodnie przejść do inicjatywy i zadać mu obrażenia.

Boss może również zacząć się kręcić - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Boss może również zacząć się kręcić. Każdy obrót to zadany przez niego cios. Jest to idealny ruch do blokowania i gromadzenia otumanienia. Pamiętajcie, że gdy kończy obroty, jego ataki stają się wolniejsze, więc nie przyzwyczajajcie się do tego samego tempa.

Największym zagrożeniem jest jego atak furii, gdy świeci się na czerwono - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Największym zagrożeniem jest jego atak furii, gdy świeci się na czerwono. Animacja jest zawsze taka sama, jednak może on wykonać dwa różne ciosy, w zależności od tego jak daleko Wasza postać się od niego znajduje. Jeśli bardzo blisko, wykona szybkie dwa ataki. Pamiętajcie, że drugi cios również musicie zablokować. Bardzo ciężko go uniknąć, więc przyglądajcie się jego ręce. Po czwartym kołowrotku, rozpocznie się atak.

Jeśli będziecie daleko od niego, wyrzuci swoją rękę przed siebie na duży dystans - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Jeśli będziecie daleko od niego, wyrzuci swoją rękę przed siebie na duży dystans. Atak zacznie się również po czwartym kołowrotku. Gdy zbliży się bardzo blisko Was, wykonajcie blok, aby skontrować cios. Możecie go również uniknąć, ponieważ cios ten jest linearny.

Gdy boss zacznie się śmiać i lekko przykucnie, to po chwili skoczy w Waszą stronę i uderzy Was brzuchem. Jeśli zauważycie, że będąc w tej pozycji się ruszył, momentalnie rozpocznijcie blokowanie.

Nagrody

Za pokonanie Szalonej marionetki klauna otrzymacie 6805 Ergo oraz Kwarc - Lies of P: Jak pokonać bossa Szalona marionetka klaun? - Lies of P - poradnik do gry

Za pokonanie Szalonej marionetki klauna otrzymacie 6805 Ergo oraz Kwarc.