Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Outlast Trials - poradnik do gry

Outlast Trials - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Outlast Trials: Park rozrywki - Otwórz bramy Outlast Trials poradnik, solucja

Drugim wyzwaniem, jakie stanie przed Wami w Parku Rozrywki w Outlast Trials jest Otwórz bramy. Na tej stronie poradnika opisaliśmy jak je pomyślnie ukończyć.

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023

Na tej stronie Outlast Trials znajdziecie opis przejścia wyzwania Otwórz bramy, toczącego się w Parku Rozrywki. Podpowiadamy jak otworzyć wszystkie trzy bramy

UWAGA

Niektóre elementy potrzebne do ukończenia zadania są rozłożone losowo. Dlatego też ich dokładna lokalizacja nie jest podana poniżej.

Trzy bramy

Zadanie to jest relatywnie proste - musicie otworzyć trzy bramy. Aby to zrobić musicie rozbroić ich zabezpieczenia. Aby je znaleźć musicie podążać za przewodami. Należy mieć jednak na uwadze, że z każdym kolejnym etapem zadania, poziom trudności stopniowo rośnie.

W tym wyzwaniu nie musicie martwic się o baterie - każde rozbrojone urządzenie zagwarantuje Wam bowiem ten przedmiot - Outlast Trials: Park rozrywki - Otwórz bramy - Outlast Trials - poradnik do gry

W tym wyzwaniu nie musicie martwic się o baterie - każde rozbrojone urządzenie zagwarantuje Wam bowiem ten przedmiot.

  1. Przy pierwszej bramie praktycznie nie natraficie na żadnego przeciwnika. Możecie więc względnie spokojnie eksplorować ten obszar.
  2. W przypadku drugiej bramy zaczną się problemy. Waszym śladem ruszy bowiem Mother Gooseberry. Przez większość czasu będzie ona krążyć blisko Was. Dlatego też w tym przypadku najlepszą opcją jest odciąganie jej od miejsca, w którym znajduje się przełącznik. Po zgubieniu pościgu możecie natomiast wrócić do swojego celu. Pomogą Wam w tym ciemne pomieszczenia.
1 - Outlast Trials: Park rozrywki - Otwórz bramy - Outlast Trials - poradnik do gry
  1. Ostatnia brama będzie stanowić największe wyzwanie - cała strefa jest dobrze oświetlona, a Mother Gooseberry ma kompana. Chodzi on wokół karuzeli. Dlatego też najlepszą opcją jest po prostu iść za nim. Wtedy też macie mniejszą szansę na to, że Was zauważy.