Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Outlast Trials - poradnik do gry

Outlast Trials - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta Outlast Trials poradnik, solucja

Pierwszą prawdziwą misją, jaką rozegracie w Outlast Trials jest Zabij konfidenta. Rozgrywa się ona na Posterunku Policji.

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2023

Na tej stronie Outlast Trials znajdziecie opis przejścia misji Zabij konfidenta, która rozgrywa się na Posterunku Policji. Opisujemy jak zinfiltrować posterunek i jak uruchomić generatory. Zawarto tutaj również porady, jak ukończyć próbę na wyższych poziomach trudności.

UWAGA

Niektóre elementy potrzebne do ukończenia zadania są rozłożone losowo. Dlatego też ich dokładna lokalizacja nie jest podana poniżej.

Krok 1: Infiltruj posterunek policji

Na samym początku traficie na ulicę przed posterunkiem - The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta - Outlast Trials - poradnik do gry

Na samym początku traficie na ulicę przed posterunkiem. Znajdziecie tam pozostałość po barze - w środku znajdziecie jedynie proste przedmioty typu butelki. Dlatego też lepiej od razu skierować się na koniec drogi. Tam znajdziecie drzwi, nad którymi napisane jest "Jail". Przejdźcie przez nie.

Krok 2: Idź do pomieszczenia ochrony

Gdy tylko wejdziecie na posterunek, to od razu idźcie jedyną dostępną ścieżką - w prawo. Traficie w ten sposób do przestrzeni biurowej. Aby dostać się do celu musicie obejść Security Room. Uruchomcie noktowizor i wejdźcie do ciemnego korytarza i idźcie nim tak długo, aż nie traficie do kolejnego oświetlonego pomieszczenia. Uważajcie jednak na kryjących się w mroku.

Na końcu pomieszczenia znajdziecie przejście do pomieszczeniach ochrony - The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta - Outlast Trials - poradnik do gry

Na końcu pomieszczenia znajdziecie przejście do pomieszczeniach ochrony. Przejdźcie przez nie. W środku naciśnijcie czerwony przycisk - wówczas uzyskacie dostęp do bloku więziennego.

Krok 3: Znajdź konfidenta

Opuśćcie pokój ochrony i udajcie się do nowootwartego przejścia na lewo. Konfident znajduje się w otwartej celi. Podejdźcie do niego i zacznijcie pchać jego krzesło. Gdy tylko wyjedziecie na korytarz, to zgasną światła. Aby ruszyć dalej, musicie naprawić generatory.

Krok 4: Uruchom generatory w piwnicy

Teraz idźcie dalej w głąb bloku więziennego. Następnie przejdźcie przez drzwi i idźcie prosto, aż do bramy garażowej. Podważcie ją i wejdźcie do środka.

W tym miejscu musicie odszukać generatory i je naprawić - The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta - Outlast Trials - poradnik do gry

W tym miejscu musicie odszukać generatory i je naprawić. W tym celu należy:

  1. Podnieść kanister z paliwem i przetransportować go do generatora.
  2. Po obu stronach maszyny znajdują się skrzynki. Musicie wejść z nimi w interakcję i wcisnąć znajdujące się tam przyciski w taki sposób, by wszystkie lampki zapaliły się na zielono.
  3. Na koniec podejdźcie do przedniego panelu i wciskajcie przycisk w momencie, gdy linia będzie na białym tle.

Musicie jednak uważać, między generatorami krąży policjant. Uważnie słuchajcie jego głosu - jeśli jest głośny to oznacza, że przeciwnik jest blisko. Na szczęście lokacja jest w większości ciemna, więc wystarczy, że kucniecie w rogu i poczekacie, aż sobie pójdzie.

Krok 5: Wróć do konfidenta i znajdź klucz

Gdy już naprawicie generatory możecie wrócić do konfidenta. Pchajcie jego fotel, aż dotrzecie do zamkniętych drzwi. Aby je otworzyć potrzebny jest klucz. Spójrzcie na telewizor znajdujący się obok. Po chwili odsłonięta zostanie wskazówka.

Za drzwiami po lewej znajduje się ciało, z takim samym symbolem jak na monitorze - przeszukacie je by zdobyć klucz. Wróćcie pod drzwi i je otwórzcie.

Krok 6: Znajdź trzy klucze

Teraz czeka Was kolejna sekwencja transportowania konfidenta. W tym momencie musicie otworzyć 3 pary zamkniętych drzwi. Przy każdych z nich jest telewizor zawierający wskazówkę. Odkryjcie ją, a następnie odszukajcie ciało z odpowiadającym symbolem. To właśnie w jego wnętrzu znajdziecie klucz.

Zdecydowanie najtrudniejszym fragmentem jest odcinek zaczynający tą sekwencję - The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta - Outlast Trials - poradnik do gry

Zdecydowanie najtrudniejszym fragmentem jest odcinek zaczynający tą sekwencję. Okolice torów są bowiem patrolowane i musicie transportować konfidenta stopniowo. Za każdym razem, gdy zauważycie, że zbliża się przeciwnik, to kryjcie się w bezpiecznym miejscu.

Krok 7: Zabij konfidenta

Na końcu drogi czeka krzesło elektryczne dla konfidenta. Aby go zabić musicie dostarczyć odpowiednio dużo prądu. Służą do tego dźwignie znajdujące się wokół fotela. Zadanie to nie będzie jednak łatwe ponieważ ponownie pojawi się policjant. Możecie jednak uniknąć jego ataków i biegać w koło, korzystając z uliczki na tyłach. W ten sposób powoli, ale bezpiecznie zapełnicie pasek.

Gdy już uda Wam się zabić konfidenta pozostaje udać się na sam początek poziomu i sprowadzić pociąg, który zabierze Was z próby - The Outlast Trials: Posterunek Policji - Zabij konfidenta - Outlast Trials - poradnik do gry

Gdy już uda Wam się zabić konfidenta pozostaje udać się na sam początek poziomu i sprowadzić pociąg, który zabierze Was z próby.

Jak przetrwać na wyższym poziomie trudności?

O ile pierwsza próba jest jeszcze stosunkowo łatwa, tak kolejne jej wersje mogą sprawić wiele problemów. Etapy te posiadają bowiem szereg modyfikatorów zwiększających poziom trudności. Możecie więc spodziewać się, że częściej natraficie na przeciwników, a Wasze zapasy będą ograniczone.

  1. Baterie do noktowizora to towar deficytowy. Dlatego też używajcie go tylko w wyjątkowo ważnych sytuacjach. Poszukujcie również pułapek przy drzwiach. Ich rozbrojenie może dać Wam bowiem właśnie baterię.
  2. Skradanie będzie praktycznie niemożliwe. W niektórych segmentach ich rozstawienie jest na tyle gęste, że nie da się przejść obok i pozostać niezauważonym. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się więc ucieczka.
  3. Wykonanie zadania będzie wymagać od Was odwrócenia uwagi przeciwników. Możecie zrobić z siebie przynętę i odciągnąć wrogów do miejsca oddalonego od Waszego celu. Przydatna będzie tutaj również butelka, którą możecie rzucić by zainteresować przeciwnika.
  4. Najlepszym źródłem zapasów na wyższych poziomach trudności, są sekretne pokoje. Mogą się one pojawić losowo - w pralni w piwnicy lub pokoju przesłuchań. Aby się do nich dostać musicie wcisnąć dwa niebieskie przyciski (jeśli gracie z kolegami to muszą być one aktywowane w tym samym momencie).
  5. Zanim zaczniecie popychać konfidenta, otwórzcie wszystkie bramy.