Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Prowler - boss, jak pokonać? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika Spider-Man Miles Morales zawiera opis walki w 15 misji głównej - Więzi Rodzinne (Thicker Than Blood). Prowler wyposażony w groźną technologię jest wymagającym przeciwnikiem, nasze wskazówki pomogą ci wygrać ten pojedynek.

Prowler, a - Spider-Man Miles Morales: Prowler - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Prowler, a.k.a. Aaron Davis jest wujkiem Milesa i młodszym bratem Jeffersona Davisa. Po raz pierwszy pojawił się w "Ultimate Comics Spider-Man vol. 2" #1 w 2011r. Płaszcz Prowlera został użyty przez Hobarta Browna w "The Amazing Spider-Man vol. 1" #78 w 1969r.

Aaron jako Prowler wykorzystuje swoje niezwykłe zdolności atletyczne, refleks i siłę. Wyposażony jest w kombinezon z zaawansowaną technologią, który posiada urządzenie maskujące oraz hak z liną. W walce często korzysta z hologramów, tarczy i ostrych pazurów.

Przed starciem warto zaopatrzyć się w modyfikacje wizjera, takie jak Sokole oko, które wydłuża czas na wykonanie idealnego uniku, lub Podkręcony jad, dzięki któremu szybciej rośnie moc jadu im masz niższy poziom zdrowia.

Walka z Prowlerem może okazać się ciężkim zadaniem - Spider-Man Miles Morales: Prowler - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Walka z Prowlerem może okazać się ciężkim zadaniem. Jest on niezwykle szybki, po udanym ataku nakłada kamuflaż, a jego ciosy mogą więc nadejść z każdej strony. Słuchaj swojego zmysłu pająka i szukaj nadchodzących ciosów, aby unikać i kontrować. Używaj Jadowitego Ciosu (L1+kwadrat) aby ogłuszyć Prowlera, czyniąc go podatnym na ataki.

Unikaj jego szarż z tarczą i uważaj na granaty. Gdy kilka razy go trafisz, wyjmie pazury i ulepszy swój styl walki.

Ataki Prowlera staną się jeszcze szybsze, nadal będzie używał granatów, które mogą stłumić twoje jadowite zdolności - Spider-Man Miles Morales: Prowler - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Ataki Prowlera staną się jeszcze szybsze, nadal będzie używał granatów, które mogą stłumić twoje jadowite zdolności.

Gdy wypuści w twoją stronę gigantyczną wiązkę energii, wykonaj unik i doskocz do niego lub użyj Jadowitego Sprintu, aby ogłuszyć go i kontynuować zadawanie ciosów.

Jeśli potrzebujesz naładować swój pasek jadu, możesz nałożyć kamuflaż i prześlizgnąć się do jednego z pobliskich generatorów na ścianie, z których pochłoniesz trochę energii.

Jego kolejną sztuczką będą hologramy - Spider-Man Miles Morales: Prowler - boss, jak pokonać? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Jego kolejną sztuczką będą hologramy. Nie mogą one znikać tak jak Prowler oraz poruszają się z mniejszą szybkością, lecz i tak mogą okazać się trudne do odróżnienia od oryginału. Najlepszą strategią są tu ciągłe uniki aby dostatecznie zbudować miernik jadu i z pomocą Megajadowitego Wybuchu (L1+kółko+trójkąt) zaatakować wszystkich naraz i zadać ogromne obrażenia, eliminując wszystkie klony jednym trafieniem.

Kontynuuj atakowanie Prowlera Jadowitymi Ciosami i Sprintem. Po zadaniu wystarczającej liczby obrażeń, boss zostanie pokonany.