Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Crossplay - czy jest obecny w grze? Fall Guys poradnik, porady

Ta strona poradnika odpowiada na pytanie czy Fall Guys oferuje wsparcie dla funkcji crossplay, tzn. czy posiadacze kopii na PC oraz PS4 mogą wspólnie ze sobą grać.

Chęć prowadzenia wspólnej rozgrywki może być dla ciebie istotna jeśli np - Fall Guys: Crossplay - czy jest obecny w grze? - Fall Guys - poradnik do gry

Chęć prowadzenia wspólnej rozgrywki może być dla ciebie istotna jeśli np. posiadasz kopię na PlayStation 4 i chcesz grać z przyjaciółmi, którzy posiadają zakupiony egzemplarz Fall Guys na komputery osobiste.

Fall Guys w momencie swojej premiery nie posiadał niestety opcji cross-play, a więc nie pozwalał na wspólną zabawę dla posiadaczy różnych platform sprzętowych.

Pewnym pocieszeniem jest to, że funkcja crossplay być może dodana zostanie w nieodległej przyszłości, przy czym jest to uzależnione od Sony w sprawie ewentualnej zgody na wprowadzenie tego typu rozwiązania.

Dobrą wiadomością jest natomiast, że w Fall Guys nie musisz grać wyłącznie z losowymi graczami, czyli tzw - Fall Guys: Crossplay - czy jest obecny w grze? - Fall Guys - poradnik do gry

Dobrą wiadomością jest natomiast, że w Fall Guys nie musisz grać wyłącznie z losowymi graczami, czyli tzw. randomami. Gra pozwala na wspólną zabawę z przyjaciółmi. W przypadku wersji na konsolę PS4 możesz w menu głównym gry wcisnąć Trójkąt i następnie zaprosić konkretnych graczy do wspólnej zabawy.