Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Trofea, osiągnięcia - lista, porady Fall Guys poradnik, porady

Na tej stronie możesz znaleźć poradnik trofeowy do gry Fall Guys. Dowiesz się jak odblokować platynowe trofeum w Fall Guys oraz jakie założenia mają inne trofea i w jaki sposób można najłatwiej sprostać ich wymaganiom.

Najważniejsze informacje o trofeach Fall Guys

  1. Fall Guys ma 35 trofeów - 1 platynowe trofeum (dostępne tylko w wersji na PS4), 5 złotych, 8 srebrnych i 21 brązowych. Trofea możesz też zdobywać w wersji na PC w ramach serwisu Steam i są one identyczne do tych z konsoli PlayStation 4.
  2. Zdobycie platynowego trofeum w Fall Guys jest bardzo trudne. Najbardziej problematyczne osiągnięcie to Infallible, które wymusza wygranie pięciu epizodów pod rząd. Wygranie nawet pojedynczego turnieju może być sporym wyzwaniem. Oprócz konieczności pokonania nawet 59 innych graczy istotną rolę odgrya duża losowość rozgrywki - w meczach z dużą liczbą graczy często panuje chaos i ponadto kolejne mini-gry są zawsze losowane i nie można ich samodzielnie wybierać.
  3. Niektóre trofea mogą ci zająć bardzo dużo czasu. Szczególnie długi grind czeka cię na potrzeby odblokowania trofeum Veteran Status, gdyż wymusza ono zakwalifikowanie się do kolejnej rundy teleturnieju w sumie aż 500 razy. Musisz być gotowy na to, że z grą spędzisz co najmniej kilkadziesiąt godzin.
  4. Walką o trofea najlepiej zajmować się gdy do końca aktualnego sezonu jest jeszcze dużo czasu. Przemawia za tym to, że kilka osiągnięć dotyczy awansowania na kolejne poziomy doświadczenia w obrębie danego sezonu. Jeżeli sezon dobiegnie końca, to zdobywanie kolejnych poziomów rozpocznie się od początku, tzn. od poziomu 1.
  5. Kilka trofeów dotyczy kupowania przedmiotów kosmetycznych w sklepie, przy czym nie musisz polegać na mikropłatnościach po to żeby je zdobyć. Nowe przedmioty kosmetyczne możesz kupować za Kudos i korony pozyskiwane dzięki prowadzeniu normalnej rozgrywki. Spełnienie wymagań osiągnięć zajmie wtedy trochę więcej czasu, ale jest jak najbardziej wykonalne.
  6. Trofeum Squad Goals jest jedynym wymuszającym grę ze znajomymi. Musisz zaprosić do wspólnej gry co najmniej 3 znajomych. Wszystkie pozostałe trofea można na szczęście zdobywać grając z tzw. randomami.

Ultimate Fall Guy

Rodzaj trofeum: platynowe

Sposób odblokowania: Zdobądź wszystkie inne trofea.

Komentarz: Trofeum to możesz odblokować tylko na PlayStation 4. Nie jest ono dostępne w wersji na PC.

Fall Guy Fashionista

Rodzaj trofeum: srebrne - Fall Guys: Trofea, osiągnięcia - lista, porady - Fall Guys - poradnik do gry

Rodzaj trofeum: srebrne

Sposób odblokowania: Odblokuj 50 przedmiotów kosmetycznych ze sklepu.

Komentarz: Niektóre przedmioty kosmetyczne kupuje się za Kudos, a niektóre za korony. Kudos zdobywa się m.in. dzięki braniu udziału w kolejnych grach, a korony m.in. dzięki wygrywaniu teleturniejów. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na stronie Waluty w grze.

Przedmioty ze sklepu są podmieniane w regularnych odstępach czasu. Nie musisz starać się od razu kupować wszystkich oferowanych rzeczy. Po upływie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin (w prawdziwym świecie) zostaną one wymienione na inne przedmioty.

Uwaga - Do wymagań tego trofeum nie są zaliczane przedmioty kosmetyczne zdobywane dzięki awansowaniu na wyższe poziomy doświadczenia. Nie kupuje się ich w sklepie, tylko otrzymuje w formie nagród.

Shopping Spree

Rodzaj trofeum: srebrne

Sposób odblokowania: Odblokuj 10 przedmiotów kosmetycznych ze sklepu.

Komentarz: To prostsza wersja opisanego powyżej trofeum Fall Guy Fashionista.

Snowflake

Rodzaj trofeum: brązowe - Fall Guys: Trofea, osiągnięcia - lista, porady - Fall Guys - poradnik do gry

Rodzaj trofeum: brązowe

Sposób odblokowania: Załóż pierwszy przedmiot kosmetyczny.

Komentarz: To trofeum, które bezproblemowo możesz zdobyć tuż po pierwszym uruchomieniu gry. Przejdź do menu zmiany wyglądu postaci - Outfits. Już od początku powinieneś mieć w inwentarzu przedmiotów kosmetycznych. Załóż dowolny z nich - w przykładzie z naszego obrazka to strój Big Bad z zakładki Upper (górna część ciała).

Bargain Bucket

Rodzaj trofeum: brązowe - Fall Guys: Trofea, osiągnięcia - lista, porady - Fall Guys - poradnik do gry

Rodzaj trofeum: brązowe

Sposób odblokowania: Załóż niepospolite (Uncommon) lub lepsze przedmioty - kolor ciała (Body Colour), wzór (Pattern), górny strój (Upper Costume) i dolny strój (Lower Costume).

Komentarz: Informacje o rzadkości przedmiotu zawsze wyświetlane są w jego opisie. W przypadku tego trofeum żaden z elementów wyglądu bohatera nie może być przedmiotem pospolitym (Common).

Rzadsze przedmioty kosmetyczne możesz kupować w sklepie oraz otrzymywać w formie nagród za awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia.

Mad Trendy

Rodzaj trofeum: srebrne

Sposób odblokowania: Załóż rzadkie (Rare) lub legendarne (Legendary) - kolor ciała (Body Colour), wzór (Pattern), górny strój (Upper Costume) i dolny strój (Lower Costume).

Komentarz: To trudniejsza wersja opisanego powyżej trofeum Bargain Bucket.

Head Turner

Rodzaj trofeum: złote

Sposób odblokowania: Załóż legendarne (Legendary) przedmioty - kolor ciała (Body Colour), wzór (Pattern), górny strój (Upper Costume) i dolny strój (Lower Costume).

Komentarz: To trudniejsza wersja trofeów Bargain Bucket i Mad Trendy. Dozwolone są wyłącznie przedmioty legendarne.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie