Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fall Guys - poradnik do gry

Fall Guys - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fall Guys: Eliminacja - czy mogę wyjść wcześniej z gry? Fall Guys poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do gry Fall Guys wyjaśniamy czy po wyeliminowaniu z gry trzeba czekać aż do zakończenia zawodów. Alternatywą jest opuszczenie show tuż po tym jak zmagania dla sterowanej postaci dobiegną końca.

Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że w zdecydowanej większości gier zostaniesz wyeliminowany w jednej z wcześniejszych rund, tzn - Fall Guys: Eliminacja - czy mogę wyjść wcześniej z gry? - Fall Guys - poradnik do gry

Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że w zdecydowanej większości gier zostaniesz wyeliminowany w jednej z wcześniejszych rund, tzn. zanim awansujesz do finałowej rundy i otrzymasz szansę powalczenia o wygranie całego show i zdobycie korony.

Po tym jak dojdzie do eliminacji możesz, choć nie musisz, oglądać dalsze zawody w roli widza (opcje Spectate) - Fall Guys: Eliminacja - czy mogę wyjść wcześniej z gry? - Fall Guys - poradnik do gry

Po tym jak dojdzie do eliminacji możesz, choć nie musisz, oglądać dalsze zawody w roli widza (opcje Spectate). Decydowanie się na dalsze oglądanie show może być dobrym pomysłem jeśli chcesz podejrzeć sztuczki innych graczy w poszczególnych mini-grach, czy śledzić dalej jak radzą sobie znajomi.

Jeśli nie chcesz tracić czasu, to możesz otworzyć menu pauzy (ESC lub przycisk Options na padzie) i wybrać opcję opuszczenia show. Bardzo ważną wiadomością jest w tym przypadku to, że wychodząc z gry po tym jak twoja postać zostanie wyeliminowania nie stracisz żadnych nagród. Także i w tym przypadku zostaniesz nagrodzony Kudos oraz sławą (Fame), a więc dokonasz postępów na swoim koncie.