Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

PS5 - poradnik

PS5 - poradnik

SPIS TREŚCI

PlayStation 5: Data premiery, kiedy PS5 - poradnik, najlepsze porady

Kiedy wyjdzie Playstation 5? Czy premiera konsoli zostanie przełożona? Czy w 2020 roku zadebiutują konsole 9 generacji? Na te pytania odnajdziesz odpowiedź w poniższym rozdziale poradnika do konsoli PlayStation 5.

Obecne stanowisko Sony brzmi, że konsola PS5 ma zadebiutować w sezonie świątecznym 2020 roku - PlayStation 5: Data premiery, kiedy - Sony PlayStation 5 - poradnik

Obecne stanowisko Sony brzmi, że konsola PS5 ma zadebiutować w sezonie świątecznym 2020 roku. Co za tym idzie, najpóźniej musi to nastąpić w listopadzie, by nabywcy mogli zakupić konsolę wraz z grami pod gwiazdkę. Jest to bardzo solidna i realistyczna data - nie od dziś wiadomo, że to właśnie w grudniu nabywcy najwięcej kupują. Co więcej, oficjalna strona PlayStation 5 również potwierdza te dane.

Niestety, na 2020 rok mocno odcisnął swoje piętno covid-19, wirus, który dotknął swoim wpływem wiele gałęzi przemysłu. Choć Sony dalej podtrzymuje, że PS5 będzie w 2020, niewykluczone, że dalsze komplikacje z wirusem zmuszą firmę do przełożenia premiery na rok 2021. Na chwilę obecną jest to jednak dość odległy scenariusz i warto mieć nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z pierwotnym planem działania Sony.