Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Jak długo trwa rozgrywka? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2022

Na tej stronie poradnika do Call od Duty Warzone dowiesz się, ile średnio czasu zajmuje jedna rozgrywka w trybie Battle Royale.

Call o Duty Warzone to gra typu Battle Royale, w której ponad 150 graczy walczy o przeżycie jako jedyna drużyna. Pełna gra trwa zazwyczaj około 30 minut. Jednak ze względu na losowy charakter BR, takie gry mogą potrwać również o wiele krócej. Często zdarza się, że gracze giną o wiele częściej i szybciej, co oznacza, że mecz może zakończyć się nieco wcześniej niż 30 minut.

Natomiast aby wygrać grę w Warzone, ciężko tak naprawdę stwierdzić, ile czasu potrzeba na to. Gra może się potoczyć tak, że równie dobrze możesz zagrać jeden mecz i wygrać, a zagrać 100 kolejnych i nie wygrać żadnej. Wszystko zależy od szczęścia i umiejętności. Jeśli jednak chcesz regularnie zajmować wysokie miejsca, czas potrzebny na to będzie spory. Musisz zrozumieć jak działają różne bronie, jaki jest ich odrzut, gdzie najchętniej lądują gracze. To wymaga już o wiele więcej czasu, niż tylko jedna, pół godzinna potyczka.