Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Port - najlepsze miejsce do lądowania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis jednego z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk '84 w 3 sezonie gry Call of Duty Warzone.

Port to jedno z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Werdańsk 1984 w grze Warzone, bez względu na rodzaj rozgrywki (solo, duos, trios, quads). Na obszarze portu znajdziecie całą masę sprzętu wysokiej jakości, a także duże ilości gotówki.

Port zajmuje ogromną powierzchnię na mapie, więc nawet jeśli wyląduje tutaj większa liczba graczy lub zespołów, lootu nie zabraknie dla nikogo - Warzone: Port - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Port zajmuje ogromną powierzchnię na mapie, więc nawet jeśli wyląduje tutaj większa liczba graczy lub zespołów, lootu nie zabraknie dla nikogo. W rozgrywkach drużynowych (3 lub 4-osobowych), możecie podzielić ten obszar na dwie części, aby nie przeszkadzać sobie w trakcie eksploracji i nie tracić czasu na zwiedzanie pustych pomieszczeń.

Warto także zaznaczyć fakt, że na obszarze portu znajdziecie aż 5 stacji zakupowych, kilka pojazdów, a nawet jedno lądowisko dla helikoptera, które zostało oznaczone na powyższym obrazku - Warzone: Port - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Warto także zaznaczyć fakt, że na obszarze portu znajdziecie aż 5 stacji zakupowych, kilka pojazdów, a nawet jedno lądowisko dla helikoptera, które zostało oznaczone na powyższym obrazku. Jeśli jesteście doświadczonymi graczami, możecie pokusić się o próbę wczesnego zdobycia helikoptera i dopiero wtedy wyruszyć na poszukiwanie wyposażenia.