Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Array - najlepsze miejsce do lądowania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis jednego z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk '84 w 3 sezonie gry Call of Duty Warzone.

Array to kolejne bardzo dobre miejsce do lądowania na mapie Werdańsk 1984 w grze Warzone. Rekomendowane jest dla rozgrywek drużynowych (3-4 osobowe zespoły), jednak z powodzeniem może być wykorzystywane także w rozgrywkach solo i duo.

Array to mały obszar z dużą ilością budynków i barakiem, który został dodany do mapy Verdansk 84 - Warzone: Array - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Array to mały obszar z dużą ilością budynków i barakiem, który został dodany do mapy Verdansk '84. W środku znajdziecie naprawdę sporą ilość uzbrojenia, a także przedmiotów zużywalnychi pieniędzy.

Warto także zaznaczyć fakt, że po zebraniu podstawowych przedmiotów (przede wszystkim broni), możecie udać się do stacji telewizyjnej (TV Station) lub w stronę stadionu, aby zdobyć dodatkowe wyposażenie lub nawiązać walkę z pierwszymi przeciwnikami - Warzone: Array - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Warto także zaznaczyć fakt, że po zebraniu podstawowych przedmiotów (przede wszystkim broni), możecie udać się do stacji telewizyjnej (TV Station) lub w stronę stadionu, aby zdobyć dodatkowe wyposażenie lub nawiązać walkę z pierwszymi przeciwnikami.