Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Summit - najlepsze miejsce do lądowania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie opis jednego z najlepszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk '84 w 3 sezonie gry Call of Duty Warzone.

Summit to zupełnie nowe miejsce, które zostało dodane do gry Warzone wraz z mapą Werdańsk 1984. Warto tutaj zaznaczyć, że Summit zajął miejsce tamy (Dam), która występowała w pierwszym wydaniu mapy Verdansk.

Summit można podzielić na 3 mniejsze obszary, dlatego, nawet jeśli ląduje tutaj więcej osób jednocześnie, będziecie mieć dużą szansę na zebranie broni i innego cennego lootu (płytki pancerza, pieniądze) - Warzone: Summit - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Summit można podzielić na 3 mniejsze obszary, dlatego, nawet jeśli ląduje tutaj więcej osób jednocześnie, będziecie mieć dużą szansę na zebranie broni i innego cennego lootu (płytki pancerza, pieniądze).

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że na obszarze Summit znajdziecie aż dwa lądowiska dla helikopterów, co daje dużą szansę na szybkie zdobycie najlepszego środka transportu - Warzone: Summit - najlepsze miejsce do lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że na obszarze Summit znajdziecie aż dwa lądowiska dla helikopterów, co daje dużą szansę na szybkie zdobycie najlepszego środka transportu. Pomiędzy poszczególnymi obszarami Summit można przemieszczać się kolejką linową.