Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Loadout 2 CR-56 AMAX, Kar98K - broń, perki CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie jeden z najlepszych zestawów wyposażenia (Best Loadout) w grze Call of Duty Warzone. W skład tego zestawu wchodzi karabin szturmowy CR-56 AMAX i karabin wyborowy Kar98K.

Broń główna: CR-56 AMAX

Poniżej zamieszczamy listę proponowanych dodatków (Attachments) do broni CR-56 AMAX w grze Warzone.

 1. Wylot lufy (Muzzle): Monolithic Suppressor;
 2. Lufa (Barrel): XRK Zodiac S440;
 3. Celownik (Optic): wedle preferencji;
 4. Pod lufą (Underbarrel): Commando Foregrip lub Ranger Foregrip;
 5. Amunicja (Ammunition): 45 Round Mags.

Broń dodatkowa: Kar98K

Poniżej zamieszczamy listę proponowanych dodatków (Attachments) do broni Kar98K w grze Warzone.

 1. Wylot lufy (Muzzle): Monolithic Suppressor;
 2. Lufa (Barrel): Singuard Custom 27.6";
 3. Laser: TAC Laser;
 4. Celownik (Optic): Sniper Scope;
 5. Kolba (Stock): FTAC Sport Comb.

Wyposażenie ofensywne i taktyczne

Wyposażenie ofensywne i taktyczne to dodatkowy sprzęt, który zabierzecie ze sobą na pole walki. Z dostępnych opcji proponujemy materiał wybuchowy, a także Czujnik pulsu (Hearthbeat Sensor).

 1. Wyposażenie ofensywne - C4 lub Mina przeciwpancerna: w grze Warzone zdecydowana większość graczy korzysta ze środków lokomocji, aby szybciej przemieszczać się po mapie, dlatego warto mieć pod ręką ładunek, którym szybko zniszczycie każdy pojazd. Materiał wybuchowy przydaje się także do zabezpieczenia wejść do budynków;
 2. Wyposażenie taktyczne - Czujnik pulsu: dzięki temu urządzeniu będziecie w stanie sprawdzić, czy w pobliżu nie czai się żaden przeciwnik. Czujnik pulsu przydaje się szczególnie w trakcie szturmowania budynków.

Atuty (Perks)

Poniżej zamieszczamy listę proponowanych Atutów do prezentowanego zestawu wyposażenia. Z pierwszej i trzeciej kategorii podajemy trzy możliwe warianty, które można wybrać według własnych preferencji.

 1. Sprinter (Double Time) / Zimna krew (Cold Blood) / Saper (E.O.D): pierwszy perk wydłuża czas taktycznego sprintu i dodatkowo zwiększa prędkość poruszania się w czasie kucania o 30%. Drugi zapewnia niewykrywalność dla systemów namierzania SI oraz celowników termowizyjnych. Trzeci Atut zmniejsza obrażenia od standardowych materiałów wybuchowych;
 2. Przesada (Overkill): dzięki temu Atutowi będziecie mogli nieść dwie bronie główne;
 3. Wzmocnienie (Amped) / Tropiciel (Tracker) / Obserwator (Spotter): Pierwszy Atut umożliwia szybszą zmianę broni. Drugi perk sprawia, że wrogowie zostawiają na ziemi dobrze widoczne ślady stóp, dzięki czemu możecie łatwo ich wyśledzić. Co więcej, Tropiciel chowa znaczniki śmierci Waszych celów. Jako Obserwator będziecie widzieć wrogi sprzęt, ulepszenia polowe i nagrody za serię przez ściany. Patrząc na te elementy przez przyrządy celownicze, możecie je oznaczyć dla swojej drużyny. Obserwator umożliwia także hakowanie min Claymore, min zbliżeniowych, ładunków C4 i systemów Trophy.