Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Czerwona karta dostępu, Red Access Card - jak zdobyć? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Z tej strony poradnika do gry Warzone dowiecie się czym jest Czerwona karta dostępu i jak ją zdobyć.

Czerwona karta dostępu (Red Access Card) w grze CoD Warzone jest niezbędna do otwarcia zwykłych bunkrów. Przedmiot ten można zdobyć w trakcie każdej rozgrywki, jednak nie jest to wcale takie proste i wymaga wiele szczęścia.

Czerwona karta dostępu - jak zdobyć?

Czerwoną kartę dostępu można znaleźć w skrzyniach z łupem, jednak największą szansę na znalezienie tego przedmiotu daje otwarcie legendarnej pomarańczowej skrzyni z wyposażeniem - Warzone: Czerwona karta dostępu, Red Access Card - jak zdobyć? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Czerwoną kartę dostępu można znaleźć w skrzyniach z łupem, jednak największą szansę na znalezienie tego przedmiotu daje otwarcie legendarnej pomarańczowej skrzyni z wyposażeniem. Niestety szansa na to, że ze skrzyni wypadnie poszukiwana karta do jednego z bunkrów gry Warzone, jest naprawdę bardzo mała.

Jeśli zlikwidujecie przeciwnika, który znalazł wcześniej Czerwoną kartę dostępu (Red Access Card) będziecie mogli mu ją zabrać.

Czerwona karta dostępu - jak użyć?

Czerwoną kartę dostępu możecie użyć do otwarcia jednego ze zwykłych bunkrów, które znajdują się w różnych miejscach na mapie gry CoD Warzone - Warzone: Czerwona karta dostępu, Red Access Card - jak zdobyć? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Czerwoną kartę dostępu możecie użyć do otwarcia jednego ze zwykłych bunkrów, które znajdują się w różnych miejscach na mapie gry CoD Warzone. Nad wejściem do nieotwartego wcześniej bunkra świeci się czerwona lampka, a drzwi są zabarykadowane grubymi stalowymi prętami. Po prawej stronie można zauważyć panel sterowniczy, który wymaga od gracza podania hasła dostępu - tutaj właśnie przyda się karta dostępu.

Więcej szczegółowych informacji na temat wszystkich bunkrów w grze Warzone znajdziecie na stronie Bunkry - lokacje, nagrody, jak otworzyć?.