Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Własny zestaw uzbrojenia, Custom Loadout - jak ustawić jako domyślny? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Z tej strony poradnika do gry Warzone dowiecie się, jak ustawić własny zestaw uzbrojenia jako domyślny (główny), aby po otwarciu zrzutu wyposażenia móc wybierać spośród stworzonych zestawów, a nie zestawów domyślnych.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego zdecydowana większość Graczy Warzone po skorzystaniu ze zrzutu wyposażenia otwiera automatycznie zakładkę z własnymi zestawami uzbrojenia (Custom Loadout), a nie z domyślnymi zestawami (Default), ma to związek z ustawieniami sterowania.

Zarówno klawisz interakcji (Użyj), jak i klawisz nawigacji po menu (Przejdź do następnej zakładki) jest domyślnie zbindowany pod E - Warzone: Własny zestaw uzbrojenia, Custom Loadout - jak ustawić jako domyślny? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zarówno klawisz interakcji (Użyj), jak i klawisz nawigacji po menu (Przejdź do następnej zakładki) jest domyślnie zbindowany pod E. Z tego powodu, gdy otworzycie zrzut wyposażenia automatycznie przeskakujecie na drugą zakładkę. Aby rozwiązać ten problem wystarczy zmienić lub usunąć zbindowany klawisz odpowiedzialny za nawigację po menu.

Po zmianie wyżej opisywanej opcji, za każdym razem gdy skorzystanie ze zrzutu wyposażenia będziecie mogli od razu wybierać pomiędzy stworzonymi przez siebie zestawami, a nie domyślnymi, które zostały umieszczone w grze przez deweloperów - Warzone: Własny zestaw uzbrojenia, Custom Loadout - jak ustawić jako domyślny? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po zmianie wyżej opisywanej opcji, za każdym razem gdy skorzystanie ze zrzutu wyposażenia będziecie mogli od razu wybierać pomiędzy stworzonymi przez siebie zestawami, a nie domyślnymi, które zostały umieszczone w grze przez deweloperów.