Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Kody błędów, problemy z grą - gotowe rozwiązania CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie informacje na temat najczęściej występujących błędów w grze jak error code 8192, error code 262146, error code 263234, error code 6, error code DIVER, a także gotowe rozwiązania na inne problemy, które można napotkać w trakcie próby włączenia gry.

Błędy w grze Call of Duty Warzone występują niestety dość często i mogą być spowodowane problemami po stronie serwera, ale także po stronie sprzętu gracza. Wśród najczęściej pojawiających się kodów błędów w grze Warzone można wyróżnić error code 8192, error code 6 oraz error code DIVER. Na szczęście istnieją pewne sprawdzone rozwiązania wszystkich wspomnianych wcześniej problemów.

Kod błędu 8192

Kod błędu 8192 pojawia się wtedy, gdy serwery gry Call of Duty Warzone nie są w stanie poprawnie pobrać danych o profilu użytkownika, a bez tych danych gra nie może zostać uruchomiona. Niestety nie ma żadnego specjalnego sposobu na rozwiązanie tego problemu, ponieważ występuje on po stronie serwerów gry - trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż poprawna praca serwerów zostanie przywrócona.

Kod błędu 262146 i kod błędu 263234

Kody błędów 262146 oraz 263234 pojawiają się w momencie, gdy wystąpi problem z połączeniem się z serwerem gry Call of Duty Warzone. Jeśli borykasz się z tymi problemami możesz spróbować kilku sprawdzonych rozwiązań:

  1. Wyloguj się z konta gry i zaloguj się ponownie;
  2. Zrestartuj swój komputer lub konsolę;
  3. Zrestartuj swój router lub modem - wina może czasem leżeć po stronie sprzętu lub dostawcy Internetu.

Kod błędu 6 i kod błędu DIVER

Kod błędu 6 i kod błędu DIVER są strasznie irytujące i pojawiają się w momencie, gdy użytkownik próbuje włączyć grę Call of Duty Warzone. Niestety, Activision nie podało oficjalnego rozwiązania na tego typu problemy, ale na szczęście społeczność podsunęła kilka własnych rozwiązań, którym warto dać szanse:

  1. Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej;
  2. Zrestartuj swój router lub modem - wina może czasem leżeć po stronie sprzętu lub dostawcy Internetu;
  3. Spróbuj opcji "Przeskanuj i napraw grę", która dostępna jest z poziomu opcji launchera Battle.net;
  4. W ostateczności możesz spróbować odinstalować grę i zainstalować ją ponownie.